Udane występy badmintonistów

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny

23768825 1853685284921378 1515178322 oBardzo udany występ zanotowali badmintoniści KS.SET Mazańcowice na ostatnim tak ważnym sprawdzianie przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski. W miniony weekend w Suchedniowie (17-19.11.2017)odbywał się turniej Grand Prix Gold JM i MM. Na starcie nie mogło zabraknąć naszych zawodników. Bezprecedensowe zwycięstwo odnieśli Julia Piwowar i Michał Szczypka w grze mieszanej. Julia ponadto zwyciężyła w grze pojedynczej, a Michał wywalczył drugie miejsce.
W turnieju brali udział również Jacob Toczek - zdobył 5 miejsce w grze podwójnej z Jankiem Kaperą (UKS Plesbad Pszczyna), a także Justyna Biernot i Piotr Wiercigroch, którzy tym razem musieli uznać wyższość przeciwników.

Natomiast w sobotę (18.11.2017) w Głubczycach odbył się międzynarodowy turniej Mini Silesia Cup w Badmintonie. Brązowe medale wywalczyli najmłodsi zawodnicy KS.SET Mazańcowice - Karol Dubiel w U9, Christian Toczek w U11