Złoto na Mistrzostwach Republiki Czeskiej

Ocena użytkowników:  / 1

Wojtek Hostinne 3Wojciech Zaniewski, zawodnik Bielskiego Klubu Karate Kyokushin, uczeń szkoły podstawowej w Mazańcowicach zdobył złoty medal i tytuł Mistrza Republiki Czeskiej na rok 2017.

22 kwietnia w Starachowicach odbyła się II edycja Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin Bushi-DO CUP. Do Starachowic przyjechało walczyć aż 282 zawodników z 17 ośrodków karate z całej Polski.

Zebranie klubu LKS Mazańcowice!

Ocena użytkowników:  / 3

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze LKS Mazańcowice odbędzie się 17 marca o godzinie 19:00 w sali GOK. Zapraszamy wszystkie chętne osoby. Z góry dziękujemy za przybycie!

Racketlon Club Mazańcowice zaprasza na kolejną edycję Grand Prix Juniorów w badmintonie na kortach Racketlon Club w Mazańcowicach. Najbliższy termin: 4 marzec 2017 (sobota)

Maciej Zaniewski, mieszkaniec Mazańcowic oraz uczeń klasy Ia Szkoły Podstawowej w Mazańcowicach, reprezentujący Bielski Klub Karate Kyokushin, zdobył brązowy medal na Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin – Polish Open Carpathia Cup 2017.

W sobotę (04.02.17) na kortach badmintonowych odbył się Ogólnopolski Turniej Młodzików Młodszych. Na starcie stanęli zawodnicy z Bierunia, Pszczyny, Kobierzyc, Dąbrowy Górniczej, Wrzosowej i Częstochowy.

Bardzo udany występ odnotowała Julia Piwowar na turnieju Grand Prix Polski Młodzików Młodszych w badmintonie, który rozgrywany był w Głubczycach (27-29.01.2017). Julia w parze z Gabrysią Skórkowską (BKS Kolejarz Częstochowa) wywalczyły brązowy medal w grze podwójnej.

W minioną niedzielę (11.12.2016) na kortach Racketlon Club odbył się Ogólnopolski Turniej Juniorów i Młodzików w Badmintonie o Puchar Wójta Gminy Jasienica.

K.S.SET Mazańcowice bardzo serdecznie zaprasza kibiców na Ogólnopolski Turniej Juniorów i Młodzików w Badmintonie o Puchar Wójta Gminy Jasienica do Mazańcowic w dniu 11.12.2016 (niedziela).

26 par stanęło do rywalizacji w V Rodzinnym Mikołajkowy Turnieju Badmintona, jaki przeprowadzono w minioną sobotę 3 grudnia na kortach Racketlon Club w Mazańcowicach.

Racketlon Club Mazańcowice bardzo serdecznie zaprasza na V Rodzinny Mikołajkowy Turniej Badmintona. Termin: 3 grudzień (sobota)

Początek godzina: 14:00

W sobotę na hali sportowej przy hotelu Widok odbyła się druga edycja turnieju Karate Kyokushin z cyklu Grand Prix Beskidów. W turnieju startowało 206 zawodników z 20 klubów z całej Polski.

Za nami pierwsza edycja Grand Prix Juniorów w badmintonie na kortach Racketlon Club w Mazańcowicach, który odbył się 23 października. Frekwencja dopisała, na starcie stanęło 60 zawodników m.in. z Czech, Bierunia, Katowic, Pszczyny. Zacięte mecze i walka do samego końca widoczna była podczas całego turnieju. Na kolejny zapraszamy 19 listopada.