Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • b_bieg_ IMG_2655.jpg
  • b_bieg_ IMG_2723.jpg
  • b_IMG_2701.jpg
  • b_IMG_3084.jpg
  • b_IMG_3110.jpg
  • b_IMG_3111.jpg
  • b_IMG_3113.jpg
  • b_IMG_3169.jpg

Lista zawodników

Ocena użytkowników:  / 20
SłabyŚwietny 
    NAZWISKO IMIĘ MIEJSCOWOŚĆ OPŁACONO klub  
1   Chwałek Agnieszka Bestwina tak   K20
2   Chwiejda Barbara Bielsko-Biała nie   K20
3   Górna Grażyna Jaworze tak   K20
4   Huculak Monika Międzyrzecze Górne tak   K20
5   Huczek Jolanta Rybarzowice/Dipskorn Niemcy tak   K20
6   Hulbój Natalia Węgierska Górka tak   K20
7   Kochutek Joanna   tak Jarheads Running K20
8   Kornecka Aleksandra   nie   K20
9   Kowalczyk Marzena   nie   K20
10   Kowalczyk Marzena   nie   K20
11   Obracaj Klaudia Świętoszówka tak   K20
12   Olberek-Żyła Monika Bestwina tak   K20
13   Pasierbek Marta Międzyrzecze Górne tak ITMBW Kraków K20
14   Rychlik Magdalena Wilkowice tak ITMBW Kraków K20
15   Szczugiel Aleksandra Świętoszówka tak   K20
16   Świątkiewicz Anna Międzyrzecze Dolne nie   K20
17   Wiktor Adrianna Bielsko-Biała nie   K20
18   Wira Edyta Czechowice-Dziedzice tak   K20
19   Baron Lucyna Bielsko-Biała tak   K30
20   Chwałek Ewelina Bestwina tak   K30
21   Czubaj Aleksandra Cieszyn nie Strefa Zdrowia Cieszyn K30
22   Deneka Joanna Buczkowice nie   K30
23   Gajewska Agnieszka Rybnik tak   K30
24   Gołębiewska Marzena Mazańcowice tak Eaton Running Team K30
25   Homińska-Nowak Joanna Katowice nie   K30
26   Kaim Iwona Bielsko-Biała tak Ultra Beskid Sport K30
27   Kucharska Ewa Pszczyna nie MKS Iskra Pszczyna/ CA Aktywni K30
28   Małysz Barbara Czechowice-Dziedzice tak   K30
29   Miler-Walczak Monika Międzyrzecze Dolne tak   K30
30   Nowicka Urszula Czechowice-Dziedzice tak   K30
31   Odrzywołek Dorota Skoczów nie Freaky Running Girls K30
32   Pawleta Anna Bielsko-Biała nie Freaky Running Girls K30
33   Pilarz Ewa Bujaków tak   K30
34   Puzoń Olga Bielsko-Biała tak   K30
35   Rucka Elżbieta Bielsko-Biała tak   K30
36   Siembab Anna Bielsko-Biała tak Klub Zbiegacza WOLNEWIATRY K30
37   Skajewska Agnieszka   tak   K30
38   Stec Agnieszka Buczkowice tak   K30
39   Szczerbowska Małgorzata Grodziec nie grammer K30
40   Szczygieł Adriana Bielsko-Biała tak KNSK RUNNING TEAM K30
41   Turoń Anna   nie   K30
42   Bednarek Dorota Bielsko-Biała tak Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów K40
43   Fąfrowicz Adriana Cieszyn nie BRZOZA TEAM K40
44   Jonkisz Dorota Czechowice-Dziedzice nie   K40
45   Jurkulakova Dagmar Horni Kounice - Czech Republik tak   K40
46   Korusiewicz Wiktoria Bielsko-Biała tak www.hobby-i-zabawa.pl K40
47   KRAUSEL-ZEMAN Ewa Mazańcowice tak   K40
48   Kubica Joanna   tak   K40
49   Kupczak Bogusława Brzuśnik nie Halny Węgierska Gorka K40
50   Obracaj Agata Świętoszówka tak   K40
51   Reluga Małgorzta Warszawa tak   K40
52   Świstowicz Katarzyna   tak   K40
53   Golda Krystyna Bielsko-Biała tak   K50
54   Magiera Barbara   tak Ultra Beskid Sport K50
55   Sikora Alicja Bielsko-Biała tak sprint Bielsko Biala K50
56   Bartkiewicz Rafał   nie 18 batalion powietrzno desantowy M20
57   Białczak Dariusz   nie 18 batalion powietrzno desantowy M20
58   Bielesz Krzysztof   nie 18 batalion powietrzno desantowy M20
59   Bizoń Grzegorz   nie   M20
60   Borowski Tomasz Bielsko-Biała tak Selleo M20
61   Bratek Kamil   nie 18 batalion powietrzno desantowy M20
62   Byrdziak Roman Bielsko-Biała tak Byrdziak Consulting Running Team M20
63   Chrobok Adrian Bielsko-Biała tak   M20
64   Cieślar Maciej Cieszyn tak   M20
65   Czarniecki Paweł Międzyrzecze Górne tak   M20
66   Czarniecki Piotr   nie Ultra Beskid Sport M20
67   Dropczyński Szymon Międzyrzecze nie Międzyrzecze M20
68   Durda Piotr   nie 18 batalion powietrzno desantowy M20
69   Dzida Radosław   tak   M20
70   Foltyn Józef Kęty tak   M20
71   Gajny Wojciech Bielsko-Biała tak Ultra Beskid Sport B-B M20
72   Haręża Marek Czechowice-Dziedzice nie Reaktor M20
73   Heliński Daniel   nie MOW Jaworze M20
74   Hnidec Jakub Bielsko-Biała tak   M20
75   Homiński Piotr Katowice nie   M20
76   Hulbój Jakub Węgierska Górka tak   M20
77   Janko Kamil Międzyrzecze Dolne tak   M20
78   Jasek Daniel Bielsko-Biała tak   M20
79   Kania Marcin   nie 18 batalion powietrzno desantowy M20
80   Karolewicz Marcin Bielsko-Biała nie   M20
81   Kobielusz Michał   nie 18 batalion powietrzno desantowy M20
82   Krystian Szymański   nie MOW Jaworze M20
83   Kubica Łukasz Bielsko-Biała tak   M20
84   Kupczak Tomasz Chybie nie biegiem przez chybie M20
85   Kurowski Fabian Mazańcowice tak   M20
86   Liro Wojciech Bielsko-Biała tak Jarheads Running M20
87   Łaskarzewski Łukasz   nie MOW Jaworze M20
88   Macura Kinga Lipowa nie   M20
89   Majewski Mateusz   nie 18 batalion powietrzno desantowy M20
90   Malina Mateusz   nie 18 batalion powietrzno desantowy M20
91   Matejko Marcin   nie   M20
92   Mazur Arkadiusz Międzyrzecze Dolne tak   M20
93   Mencner Maciej Goczałkowice-Zdrój tak V LO Bielsko-Biała M20
94   Michalski Alan Bielsko-Biała tak   M20
95   Michałek Andrzej Międzyrzecze Górne tak   M20
96   Mrowiec Marcin Leśna nie Leśna - Żywiec M20
97   Nikiel Tomasz Bystra tak   M20
98   NIkiel Szymon Godziszka nie   M20
99   Nowotarski Tomasz   nie 18 batalion powietrzno desantowy M20
100   Ogorzałek Mateusz   nie 18 batalion powietrzno desantowy M20
101   Opiał Grzegorz Wiśniowa nie   M20
102   Orlicki Michał Mazańcowice tak   M20
103   Pająk Michał Hecznarowice tak OSP Hecznarowice M20
104   Pańczyk Robert Sosnowiec tak Zajezdnia Sports Team M20
105   Prusiński Marcin   tak   M20
106   Puczka Przemysław   tak   M20
107   Romanek Dawid   nie MOW Jaworze M20
108   Siekliński Artur Międzyrzecze Dolne tak   M20
109   Sieradzki Paweł   nie MOW Jaworze M20
110   Słowiński Dariusz   nie 18 batalion powietrzno desantowy M20
111   Sporysz Mateusz Kozy tak   M20
112   Sromek Mateusz   nie 18 batalion powietrzno desantowy M20
113   Stanaszek Rafał   nie 18 batalion powietrzno desantowy M20
114   Strojek Michał Sosnowiec tak Zajezdnia Sports Team M20
115   Szarek Krzysztof Jasienica tak   M20
116   Szczypka Piotr Chybie nie Biegiem przez Chybie M20
117   Święczyk Krzysztof Chybie tak   M20
118   Walaszek Michał   nie 18 batalion powietrzno desantowy M20
119   Wichrowski Michał Bielsko-Biała nie KS Sprint M20
120   Wieczorek Daniel Sosnowiec tak Zajezdnia Sports Team M20
121   Wójcik Paweł Brzeszcze tak   M20
122   Zawiła Wojciech Wadowice tak 22bpg M20
123   Baczyński Wojciech Goczałkowice nie CA AKTYWNI M30
124   Baron Damian Bielsko-Biała tak EATON RUNNING TEAM M30
125   Bednarczyk Łukasz Oświęcim tak   M30
126   Bodzek Dominik   nie 18 batalion powietrzno desantowy M30
127   Borucki Dariusz Kończyce Małe tak   M30
128   Chortaszko Artur Bielsko-Biała tak   M30
129   Deneka Leszek Buczkowice nie   M30
130   Dziszkiewicz Grzegorz Bielsko-Biała tak   M30
131   Filapek Bartosz Brzeszcze tak   M30
132   Frej Adam Łąka tak   M30
133   Gąsiorek Wojciech Bielsko-Biała tak Ultra Beskid Sport M30
134   Gruszczyk Paweł Mazańcowice tak   M30
135   Gryniewicz Grzegorz Bielsko-Biała nie   M30
136   Gut Mariusz   tak   M30
137   Halat Daniel Bielsko-Biała nie   M30
138   Holona Dawid   tak   M30
139   Jakubiak Dawid Rybnik tak Rybnicka Grupa Biegowa pędzimy razem M30
140   Jasek Piotr Buczkowice tak   M30
141   Jasiński Robert Mazańcowice tak   M30
142   Jaźwiec Arkadiusz Bielsko-Biała nie   M30
143   Jończyk Szymon   nie 18 batalion powietrzno desantowy M30
144   Jopek Przemysław Bielsko-Biała nie   M30
145   Kalamus Mirosław Łodygowice tak Born to Run M30
146   Kobielusz Piotr   nie 18 batalion powietrzno desantowy M30
147   Konopka Arek   tak   M30
148   Kos Tomasz Bielsko-Biała nie Ultra Beskid Sport M30
149   Kosmowski Błażej Bielsko-Biała tak   M30
150   Kozieł Piotr Bielsko-Biała nie   M30
151   Krywult Przemysław   nie 18 batalion powietrzno desantowy M30
152   Kubica Dariusz Buczkowice tak   M30
153   Łaba Grzegorz Bielsko-Biała tak nn M30
154   Maciąg Paweł   nie 18 batalion powietrzno desantowy M30
155   Madej Dominik Rudzica nie   M30
156   Madeja Piotr Bestwina tak   M30
157   Makoś Tomasz Jaworze tak   M30
158   Marek Robert Bielsko-Biała tak ULTRA BESKID SPORT - LOLOBERCIK M30
159   Matecki Tomasz Bielsko-Biała nie   M30
160   Mazonik Sławomir Buczkowice tak Artist Sport M30
161   Mostowik Marcin Brzeszcze tak Biegam bo nie lubie!!! M30
162   Musiał Sławomir   nie 18 batalion powietrzno desantowy M30
163   Neścior Krzysztof   nie Klub Muzeum 4 PSP-Cieszyn M30
164   Nikiel Marcin Bielsko-Biała tak   M30
165   Olszewski Jarosław   nie 18 batalion powietrzno desantowy M30
166   Orłowski Grzegorz Mazańcowice tak Ultra Beskid Sport M30
167   Osuch Arkadiusz   nie   M30
168   Pędziwiatr Sebastian Bielsko-Biała tak   M30
169   Pidanty Łukasz Jastrzębie-Zdrój tak   M30
170   Piech Tomasz Hecznarowice tak morsy.czecho.pl M30
171   Piech Paweł Mazańcowice tak   M30
172   Sadowski Radosław   nie 18 batalion powietrzno desantowy M30
173   Sala Roman Brzeszcze tak Zadyszka Oświęcim M30
174   Sidzina Arek Bielsko-Biała tak   M30
175   Skajewski Tomasz   tak   M30
176   Słapa Mirosław   nie 18 batalion powietrzno desantowy M30
177   Stec Marcin Buczkowice tak   M30
178   Strzałkowski Marek Międzyrzecze Górne tak   M30
179   Szczygieł Krzysztof Bielsko-Biała tak KNSK RUNNING TEAM M30
180   Sztukiewicz Michał   nie 18 batalion powietrzno desantowy M30
181   ŚRAMSKI Ireneusz   nie 18 batalion powietrzno desantowy M30
182   Tamm Tomasz Piasek koło Pszczyny nie   M30
183   Then Arkadiusz Bielsko-Biała tak Run Forest Run M30
184   Then Dawid Bielsko-Biała tak Ulltra Beskid Sport M30
185   Then Łukasz Bielsko-Biała nie   M30
186   Turek Marcin Cieszyn tak   M30
187   Tyc Mirosław Czechowice-Dziedzice tak   M30
188   Walczy Janusz Bielsko-Biała tak   M30
189   Widlarz Grzegorz Inwałd tak   M30
190   Wieczorek Wojciech Bielsko-Biała tak www.spadochrony.bielsko.pl M30
191   Wojewoda Artur Bielsko-Biała tak No name M30
192   Wójcik Marcin Czechowice-Dziedzice tak   M30
193   Wrzoł Adrian Czechowice-Dziedzice nie KLUB ZBIEGACZA WOLNEWIATRY M30
194   Zapór Krzysztof Czechowice-Dziedzice tak   M30
195   Zarębski Tadeusz Bestwina tak   M30
196   Zieliński Łukasz Brzeszcze tak   M30
197   Zoń Sławomir   nie 18 batalion powietrzno desantowy M30
198   Zybowski Marcin   tak   M30
199   Chojnacki Jakub Bielsko-Biała tak UltraBeskidSport M40
200   Czok Adrian Bielsko-Biała tak   M40
201   Czylok Piotr   tak   M40
202   Halena Andrzej Międzyrzecze Górne tak Eaton Running Team M40
203   Horwat Jan Bronów tak Bronów XC Team M40
204   Jędrysik Michał Oświęcim tak   M40
205   Kamiński Mariusz Łodygowice tak   M40
206   Kibiszyn Tomasz   nie 18 batalion powietrzno desantowy M40
207   Kliś Rafał Iłownica nie   M40
208   Kocoń Teresa Bielsko-Biała tak   M40
209   Kołodziej Marek Bielsko-Biała tak BBOSiR Bielsko-Biała M40
210   Konieczny Marcin Bielsko-Biała tak   M40
211   Krupa Piotr Mazańcowice tak   M40
212   Krywult Dariusz Mazańcowice tak   M40
213   Krzempek Krzysztof Bielsko-Biała tak   M40
214   Kubicki Krzysztof   nie 18 batalion powietrzno desantowy M40
215   Kukla Jacek Czechowice-Dziedzice tak Ultra Beskid Sport M40
216   Masek Roman Racibórz tak   M40
217   Mencner Adrian Golasowice tak   M40
218   Papla Piotr Mazańcowice tak   M40
219   Pastwa Grzegorz Jasienica tak Ultra Beskid Sport M40
220   Piętko Dariusz Bielsko-Biała tak   M40
221   Pilarz   Bujaków tak   M40
222   Podeszwa Marek Rybnik tak RGB Pędzimy razem M40
223   Reluga Grzegorz Warszawa tak   M40
224   Smarduch Aleksander Hecznarowice tak Zadyszka Oświęcim M40
225   Strempel Bogusław Dankowice tak BIEGAMY Z SERCEM.PL M40
226   Strządala Bogusław Cieszyn nie   M40
227   Strzygocki Jerzy Bielsko-Biała tak   M40
228   Stwora Maciej Pisarzowice tak grammer M40
229   Świstowicz Janusz Bielsko-Biała tak   M40
230   Turkowski Jarosław   nie 18 batalion powietrzno desantowy M40
231   Wichrowski Zbigniew Bielsko-Biała tak Klub Zbiegacza WOLNEWIATRY M40
232   Wieja Piotr Jasienica tak   M40
233   Wójcik Robert Bielsko-Biała tak   M40
234   Wróbel Tomasz Goleszów nie MKS Centrum Dzięgielów M40
235   Zeman Grzegorz Mazańcowice tak   M40
236   Badera Krzysztof Jawiszowice nie masters brzeszcze M50
237   Buk Ryszard Bielsko-Biała nie AKB-Supermaraton 100 Bielsko-Biała M50
238   Cichoń Romuald Lipowa nie   M50
239   Fijak Jerzy Bielsko-Biała tak HALNY WĘGIERSKA GÓRKA M50
240   Gabryś Albert   tak   M50
241   Gołębiewski Mirosław Rybnik nie Chemika Rybnik M50
242   Hojdys Kazimierz   nie Promotion ŻAR M50
243   Kopijasz Leonard Brzeszcze tak   M50
244   Krywult Mirosław Bielsko-Biała tak Biegam bo muszę M50
245   Kupczak Tadeusz Brzuśnik nie   M50
246   Lesław Tomczyk Cieszyn nie   M50
247   Magiera Marek Bielsko-Biała tak Ultra Beskid Sport M50
248   Mędrala Czesław Bielsko-Biała tak AKB Supermaraton 100 km M50
249   Nogły Janusz Chorzów nie   M50
250   Nowak Jan Gilowice tak Olimpijczyk Gilowice M50
251   Piławski Andrzej Łodygowice nie Stowarzyszenie Biegów Górskich Jastrzębie M50
252   Proksa Robert Mysłowice tak Truchtacz Mysłowice M50
253   Przewoźnik Marek Brzeszcze tak Zadyszka Oświęcim M50
254   Ptak Zbigniew Bielsko-Biała tak BSZK Ralaks M50
255   Rak Andrzej Zwardoń tak Ks. Halny Węgierska Górka M50
256   Rybarz Artur Brzeszcze nie Jakoś Leci M50
257   Ryś Wacław Myślenice tak   M50
258   Sikora Stefan Bielsko-Biała tak Beskidek Bielsko Biala M50
259   Szczyrbowski Jan Ligota tak   M50
260   Talik Jan Bielsko-Biała tak Groniczek M50
261   Torzewski Andrzej Bielsko-Biała nie   M50
262   Walica Jerzy Cieszyn tak BBL Bielsko-Biała M50
263   Wiatrowski Kazimierz Jaworze nie LEVIATAN SZERSZEŃ TEAM M50
264   Żywioł Tomasz Cieszyn tak   M50
265   Handzlik Paulina Bielsko-Biała nie    
266   Kawik Tomasz Brenna nie RUNSPIRATION  
267   Krywult Dariusz   nie    
268   Rajwa Roman Jastrzębie Zdrój/Bzie nie    
269   Ryszka Piotr Brzeszcze tak    
270   Wardas Łukasz Iłownica nie    
271   Wolny Ewa Bielsko-Biała tak Ultra Beskid Sport  
272   Zabost Zenon Górki Wielkie nie Śląsk Cieszyński  

 

Organizator biegu po zdrowie informuje:
- Możliwe są zapisy w dniu zawodów w godzinach od 8 do 10 w biurze zawodów zlokalizowanym na boisku Orlik w Mazańcowicach. Opłata 30 zł.

- Informujemy, że w biurze zawodów zlokalizowanym na boisku Orlik w Mazańcowicach w godzinach od 8.30 do 10.55 będzie znajdował się depozyt, który przewiezie wasze rzeczy na metę w Międzyrzeczu.

Uwaga
Organizator zapewnia przewóz uczestników biegu z mety na start - kursy autobusu zaczynają się w dniu biegu od godz.8 do 10.
Adres parkingu na mecie to Międzyrzecze Górne 165 (siedziba firmy nauka jazdy Cypcer)

Komentarze   

 
-2 #46 adam 2015-07-25 22:27
grube wieśniaczki biegają:D
Zgłoś administratorowi
 
 
+5 #45 ania 2014-06-02 06:46
Pytalam i powiedzieli ze zapisywali na mecie nr zawodnikow ktorzy dostali ostatnie medale wiec wysla wg listy zawodnikow od miejsca x. A adres korespondencyjn y nie byl obowiazkowy dlatego prosza o kontakt. Medal jest zagwarantowany dla tych ktorzy rejestrowali sie on line podajac maila lub telefon wiec w razie czego beda sie kontaktowac. Pozdrawiam wszystkich. Ja bede za rok na pewno
Zgłoś administratorowi
 
 
+2 #44 Marek S. 2014-06-02 05:27
Cytuję Marek S.:
[quote name="Zmorka"]Jedyny minus to faktycznie brak medali dla wszystkich na mecie. Ciekawe czy faktycznie bedą wysłane.

W celu otrzymania pamiątkowego medalu, należy wysłać maila z prośbą o jego przesłanie, gdyż organizator zapewne nie wie kto otrzymał medal, a kto nie.
Zgłoś administratorowi
 
 
+1 #43 Marek S. 2014-06-02 05:26
Cytuję Zmorka:
Jedyny minus to faktycznie brak medali dla wszystkich na mecie. Ciekawe czy faktycznie bedą wysłane.

Bielsko-Biała
Zgłoś administratorowi
 
 
+1 #42 Marek S. 2014-06-02 05:23
Cytuję Zmorka:
Jedyny minus to faktycznie brak medali dla wszystkich na mecie. Ciekawe czy faktycznie bedą wysłane.

W celu otrzymania pamiątkowego medalu, należy wysłać maila z prośbą o jego przesłanie, gdyż organizator zapewne nie wie kto otrzymał medal, a kto nie.
Zgłoś administratorowi
 
 
+2 #41 Zmorka 2014-05-31 18:06
Jedyny minus to faktycznie brak medali dla wszystkich na mecie. Ciekawe czy faktycznie bedą wysłane.
Zgłoś administratorowi
 
 
+2 #40 ślimak 2014-05-31 17:52
I dlaczego mimo że był zagwarantowany medal dla każdego kto zapłacił przed konkretną datą, co też uczyniłam, a medalu nie otrzymałam mimo ukończenia biegu :(
Zgłoś administratorowi
 
 
+3 #39 Krzysztof 2014-05-31 16:18
Cytuję Marzena:
Przydzielenie numerów startowych bezpośrednio przy odbiorze pakietów startowych i to przez panią na kartce papieru na pól godziny przed startem musiało skończyć się bałaganem przy ogłaszaniu wyników!!!! Ciekawe kiedy organizatorzy uporają się z ostateczna klasyfikacja zawodników??? i czy w ogóle się to uda???

Nie będę narzekał, bo pogoda się udała i ogólnie było fajnie a ja biegam dla radochy, ale dla czystej, własnej satysfakcji chciałbym się dowiedzieć jaki miałem oficjalny czas i które miejsce ostatecznie zająłem. Mam więc nadzieję, że pokaże się tu jakaś końcowa klasyfikacja. Pozdrawiam wszystkich "Biegających po zdrowie". ;)
Zgłoś administratorowi
 
 
+4 #38 Marzena 2014-05-31 14:37
Przydzielenie numerów startowych bezpośrednio przy odbiorze pakietów startowych i to przez panią na kartce papieru na pól godziny przed startem musiało skończyć się bałaganem przy ogłaszaniu wyników!!!! Ciekawe kiedy organizatorzy uporają się z ostateczna klasyfikacja zawodników??? i czy w ogóle się to uda???
Zgłoś administratorowi
 
 
+4 #37 Marcin 2014-05-31 12:09
kurcze i już po :sad: było w pełni profesjonalnie :) dziękuję organizatorom i uczestnikom :-) a trasa bardzo......... malownicza :D do zobaczenia za rok.
Zgłoś administratorowi
 
 
0 #36 Marek S. 2014-05-30 11:37
Cytuję Marcin:
a tak w ogóle to koniec języka za przewodnika przyjedziemy pogadamy dogadamy się i pobiegniemy jedni tam inni z powrotem i będzie ok :lol: a poważnie to proszę nie przyjeżdżajcie na ostatnią chwilę.

Będzie fajnie :D...już nie mogę się doczekać.
Zgłoś administratorowi
 
 
+2 #35 Marcin 2014-05-30 11:19
a tak w ogóle to koniec języka za przewodnika przyjedziemy pogadamy dogadamy się i pobiegniemy jedni tam inni z powrotem i będzie ok :lol: a poważnie to proszę nie przyjeżdżajcie na ostatnią chwilę.
Zgłoś administratorowi
 
 
0 #34 Marcin 2014-05-30 11:10
Komunikat biura zawodów 1
Informujemy, że numery i zarazem pakiety startowe(dla osób które
dokonały wpłaty do 23.05.2014) będą wydawane w biurze zawodów
zlokalizowanym na boisku Orlik w Mazańcowicach (adres 43-391 Mazańcowice
162) w godzinach od 8 do 10.30.
Zgłoś administratorowi
 
 
+2 #33 Lolek 2014-05-30 10:38
Cytuję biegacz:
Wszyscy zapewne wertują listę. Z regulaminu wynika, że nagroda dla najlepszego mieszkańca Gminy Jasienicy będzie tylko jedna. Oj będzie ciężko wygrać z Piotrkiem Cz. lub z Grzegorzem K.(jeżeli będzie) z M20, mając 2x więcej lat. W imieniu biegaczy z Gminy Jasienica proszę w wynikach o osobną listę - kategoria mieszkańcy naszej gminy. Będzie nam miło zobaczyć jak biegamy w gminie.

Zróbmy jeszcze osobna listę dla praworęcznych i leworęcznych dla blondynów, blondynek,szaty nów i rudych.Ludzie dajcie spokój,jak już ktoś wcześniej napisał liczy się zabawa.
Zgłoś administratorowi
 
 
+2 #32 Lolek 2014-05-30 10:31
Cytuję Josie:
Cytuję Darek:
Mam pytanie. Skoro biuro zawodów jest w 2 miejscach to skąd wiedzieć w którym biurze jest akurat mój nr (mój pakiet startowy). Zgodnie z regulaminem pojadę do biura na mecie ale 2 biura to dziwna sprawa. Oby nie było jutro jakiegoś zamieszania.

Też się nad tym zastanawiam.... może ktoś coś podpowie?

Pakiet startowy będzie na Orliku.Jeśli przyjedziesz na starą prochownię zostaniesz dowieziony na orlika busem lub autobusem
Zgłoś administratorowi
 

Komentowanie dozwolone tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj