Medalowy weekend badmintonistów BKB SET

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny

75439358 2572747412803024 4663639093891039232 oBardzo udane starty mieli w miniony weekend  badmintoniści Beskidzkiego Klubu Badmintona SET. Julia Piwowar zwyciężyła w międzynarodowym turnieju FZ Forza Slovak Youth U17 w słowackim Trenczynie (w grze podwójnej z Anną Czuchrą UKS Unia Bieruń). Natomiast debel Jacob Toczek / Michał Szczypka wywalczyli medal brązowy. Przypomnijmy, że grali w kategorii starszej (wszyscy są jeszcze Młodzikami U15), tym bardziej takie wyniki ogromnie cieszą.

Zwycięstwo odniosła także najmłodsza zawodniczka w Klubie Alicja Dubiel - zwyciężyła w grze pojedynczej U9 podczas międzynarodowego turnieju Mini Silesia Cup w Głubczycach.

Natomiast brązowe medale padły łupem Piotra Babicza (w grze mieszanej z Julią Piaskowską UKS Sokół Ropczyce) oraz Tymoteusza Stefaniuka (w grze podwójnej z Mikołajem Krystkiem UKS Orbitek Straszęcin) podczas krajowego turnieju Podkarpacki Cup w Żyrakowie.