Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Drzewko za surowce - wiosna 2014

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Fundacja Ekologiczna Arka oraz CH Sarni Stok organizują kolejną zbiórkę surowców wtórnych, która odbędzie się 29-30 marca 2014  na terenie centrum handlowego Sarni Stok, w godzinach 9.00 – 17.00.

 

Tradycyjnie za każde 10 kg makulatury, 20 butelek PET, szklanych albo puszek aluminiowych, elektrośmieć mieszkańcy Bielska-Białej i okolic otrzymują Sadzonkę Drzewka lub jeden z wielu upominków.

Sadzonki są ufundowane przez naszego stałego partnera akcji, Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Katowicach, upominki przez zaprzyjaźnione firmy z CH Sarni Stok. Zaznaczyć pragniemy że cały dochód ze zbiórki surowców przekazany zawsze jest na cele charytatywne w 2010 roku na pomoc powodzianom z Czechowic-Dziedzic, w latach poprzednich na budowę studni wodnych przez Polska Akcje Humanitarną. Ostatnie dotacje z roku 2013 wpłacone zostały na obiady dla dzieci w szkołach wiejskich. Akcja pozwala na powstawanie różnorodnych spontanicznych inicjatyw. Sąsiedzi z bloków wspólnie zbierają surowce i wspólnie sadzą drzewka na swoim osiedlu. W akcji uczestniczą szkoły i przedszkola

 

 

 

 

https://www.facebook.com/fundacjaarka

 

 

Komentowanie dozwolone tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

Mazańcowice - mapa

Plan ulic

  • MAZANCOWICE_MAPA

Zdjęcie z naszych konkursów

dom K.jpg

Bielsko Info

Bieżące informacje z Bielska-Białej, baza firm, praca, nieruchomości, motoryzacja.

Radio Bielsko

Wiadomości Radia Bielsko

Policja Bielsko - Biała

Aktualności