Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wielka woda i co dalej?

Ocena użytkowników:  / 37
SłabyŚwietny 

Do redakcji została nadesłana wiadomość wraz ze zdjęciami z prośbą o publikację. W trakcie zeszłotygodniowej nawałnicy woda stała na budowanym rondzie i całym terenie przylegającym do niego.

Problemy w tym rejonie pojawiły się już wcześniej, w czerwcu 2011 po półgodzinnej ulewie wody w okolicy było na wys. ok. 90 cm. Teraz sytuacja się powtórzyła, z tą różnicą, że dodatkowo wybiło szamba.

Sytuacja powtarza się przy każdorazowym opadzie większego deszczu, gdzie są zalewane ulice oraz domostwa położone przy ulicy Międzyrzeckiej i Ligockiej. Władze wsi, gminy i powiatu obiecują, że sytuacja jest monitorowana i po wybudowaniu ronda, stan wód opadowych zostanie uregulowany. Prace melioracyjne zostały wykonane przed budową chodników i jak widać na załączonych zdjęciach sytuacja nie poprawiła się, a wręcz pogorszyła. To była krótkotrwała ulewa, co będzie w przypadku większych opadów jak w 2010 r.? Poczekamy na tragedię z ludźmi w roli głównej?

 

  • 0140
  • 0143
  • Mie_dzyrzecka
  • chodnik
  • mie_dzyrzecka2
  • miedzyrzecka3
  • miedzyrzecka4
  • miedzyrzecka5
  • nowe rondo

Komentarze   

 
+14 #6 mieszkaniec od 7 lat 2014-08-24 10:57
Do wyborów trójca zapowiada że wody nie będzie a potem ma Was w du-e jak zawsze .
Zgłoś administratorowi
 
 
+18 #5 mieszkaniec obok 2014-08-22 20:31
Wielka woda i co dalej nic ośmieszanie się niby specjalistów przed wyborami woda ma swoje prawa i przy dużych opadach była i będzie w tym miejscu.
Zgłoś administratorowi
 
 
+35 #4 kierowca Jan 2014-08-16 08:15
Ale robicie szumu co to była za woda kałuża droga rozkopana to woda musi stać jak studzienki są wyżej jechałem tam prawie i śmiech trzeba zobaczyć w Zabrzegu i Czechowicach a nie robić cyrk aby się pokazać.
Zgłoś administratorowi
 
 
+37 #3 mieszkaniec z gra.M/ 2014-08-14 10:56
Wielka woda i co dalej NIC przy takich ilościach wody z kępy Międzyrzeckiej nic nie jest w stanie szubko odprowadzić chyba szerokie 2x2 rowy bez przepustów a nie tak małych jak teraz to woda będzie i niech się nie filmują i silą bo to daremne niech się zabiorą do roboty na dobro podatników a nie pokazy przed wyborcze oj marnoty jak wam nie wstyd.
Zgłoś administratorowi
 
 
+44 #2 mieszkaniec 2014-08-08 19:31
Normalka jak jest wykop poniżej kratek i w czasie to woda musi być robicie jaja z niczego a przy tak dużych ulewa nic się nie zrobi trzeba myśleć przy budowie podnieś budynek ciut wyżej 1-2 małe schody i nie ma problemu setki hektarów zabetonowane i asfaltowane to ta woda musi gdzieś uchodzić normalka.
Zgłoś administratorowi
 
 
+41 #1 mieszkaniec od ronda 2014-08-05 13:34
Tam zawsze było i będzie woda jak nie zrobią głębszych rowów i przepustów przez drogę jest teraz okazja aby to zrobić bo inaczej będzie to za każdym razem woda z kopca od Międzyrzecza idzie naprawdę w dużych ilościach ale to trzeba w czasie powodzi ruszyć dupę z powiatu i zobaczyć a nie sztab siedzi i pije kawę tak samo w gminie .
Zgłoś administratorowi
 

Komentowanie dozwolone tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

Mazańcowice - mapa

Plan ulic

  • MAZANCOWICE_MAPA

Zdjęcie z naszych konkursów

Pastwa_Grzegorz_Jestesmy z Mazancowic.jpg

Bielsko Info

Bieżące informacje z Bielska-Białej, baza firm, praca, nieruchomości, motoryzacja.

Radio Bielsko

Wiadomości Radia Bielsko

Policja Bielsko - Biała

Aktualności