Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Magiczna zabawa andrzejkowa

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

Rada Rodziców Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Mazańcowicach serdecznie zaprasza na zabawę andrzejkową.

  • andrzejki

 

 

 

Komentarze   

 
+3 #42 xyz 2014-12-05 22:01
Cytuję VP:
Czy Wasi rodzice nie pracowali??? Co robili z Wami w ferie, wakacje i inne wole w szkole dni? Świetlice to przecież dość świeża historia. Pytam z czystej ciekawości.

Kiedyś nie było takich długich przerw świątecznych. Wigilia w szkole była 23.12. a 27.12-szkola juz normalnie funkcjonowała.
Zgłoś administratorowi
 
 
+3 #41 obserwator 2014-12-05 21:50
Cytuję Też rodzic:

Nie tylko nauczyciele kończą studia.A tyle dni wolnych i płatnych nie maja inni.
ale tylko oni tyle zarabiają najwięcej i mają labę i z tym przekewalifikow aniem to przecież super pomysł, możesz też pojeździć np. na wycieczki na 3 dni będąc w pracy na okrągło 72 godziny, za które nie dostaniesz ani jednej nadgodziny, ani nawet diety, ale zwiedzasz!!! za darmo!, no może musisz w domu zapłacić opiekunce do dziecka tak ze 3x więcej w tym czasie, ale co to za koszty w obliczu słodkiej laby i zerowej odpowiedzialnoś ci za cokolwiek i kogokolwiek
Na wycieczki nie jeździ nauczyciel co m-c tylko ok.1 wycieczka na rok. A co do opiekunki dla dzieci- my rodzice(nie będący nauczycielem) mamy taki problem w sumie przez ok.2-3 m-ce.
Zgłoś administratorowi
 
 
+4 #40 Maria 2014-12-05 21:27
Cytuję adrian:
[quote name="mama"]Mam pytanie z innej "beczki". Czy są rodzice dzieci,które korzystają z świetlicy szkolnej? Dziwi mnie bardzo dlaczego w przerwie świątecznej 22.XII/14-06.01.2015 świetlica szkolna nie działa (no chyba że to ja nie jestem dobrze w tym temacie poinformowana).Co mam zrobić z dzieckiem małym,które samo nie może zostać te ok 9 godź.w domu,ja i mąż nie dostaniemy urlopu a oboje pracujemy
Proszę sobie wziąć bezpłatny urlop od 22 grudnia do 7 stycznia, a nie robić zamieszania. Zapewne dzieci dostaną zadania domowe, aby wyrobić plan programu nauczania - będzie miła Pani co robić. Nie wymagajmy od nauczycieli za wiele - mają mieć prawo być zmęczonymi - toż to już 4 m-c pracy, po krótkiej przerwie wakacyjnej.

Pani minister powiedziała w TV że szkoła ma obowiązek prowadzić zajęcia dzieciom gdy rodzić musi pracować żadna łaska darmozjadów to mają dzieci wolne nie oni.
Zgłoś administratorowi
 
 
+4 #39 Jan 2014-12-05 21:21
Cytuję Jan:
Cytuję adi:
Na marginesie, jakby ktoś chciał oceni pracę nauczycieli np. w naszej szkole
www.oceńbelfra.pl

Nie ma co oceniać taka prawda co lepsi idą do Bielska

Mam na myśli uczniowie
Zgłoś administratorowi
 
 
+4 #38 Jan 2014-12-05 21:20
Cytuję adi:
Na marginesie, jakby ktoś chciał oceni pracę nauczycieli np. w naszej szkole
www.oceńbelfra.pl

Nie ma co oceniać taka prawda co lepsi idą do Bielska
Zgłoś administratorowi
 
 
 
 
+8 #36 do ra 2014-12-05 12:10
właściwie to nie powinnam Cię o to pytać...ale rozumiem że Ty do Kościoła nie chodzisz i dzieci na Religię nie posyłasz (bo to z tego co się orientuje nie jest obowiązek, jest wybór Religii lub etyka) no ale konsekwentnie chyba do końca temu pozostaniesz ?

zawsze zastanawia mnie jedno tylu ludzi narzeka na Kościół ale jak trzeba ślub czy pogrzeb to do Kościoła tak?....dziwne to trochę...
Zgłoś administratorowi
 
 
+2 #35 T.P.i O P 2014-12-05 09:05
Cytuję do ra:
no a Ty dalej twardo stoisz za tym aby Religii nie było...to Ci powiem że Ty jej nie chcesz a ja chcę i jest "problem"?

A ja nie chcę polskiego matemy fizyki wf itp tylko nauka o sexsie i psychologi o takim marnym człowieku jak ra
Zgłoś administratorowi
 
 
+1 #34 adi 2014-12-05 07:30
Na marginesie, jakby ktoś chciał oceni pracę nauczycieli np. w naszej szkole
www.oceńbelfra.pl
Zgłoś administratorowi
 
 
-3 #33 ra 2014-12-05 07:00
Cytuję do ra:
no a Ty dalej twardo stoisz za tym aby Religii nie było...to Ci powiem że Ty jej nie chcesz a ja chcę i jest "problem"?


No właśnie, Ty chcesz robić swoją religie za moje (podatnika) pieniądze...
Zgłoś administratorowi
 
 
+8 #32 do ra 2014-12-04 21:17
no a Ty dalej twardo stoisz za tym aby Religii nie było...to Ci powiem że Ty jej nie chcesz a ja chcę i jest "problem"?
Zgłoś administratorowi
 
 
-2 #31 ra 2014-12-04 20:19
Cytuję do ra:

(...) czyli Twoim zdaniem zamiast zapłacić księdzu za przeprowadzoną lekcję lepiej innemu nauczycielowi?..bilans zdaje się wyjdzie na 0 i tak braknie na te komputery itp.


Kolejny raz nie zgodzę się z Twoim twierdzeniem, jakoby zamiana religii na inne przedmioty kosztowałaby nas tyle samo. Taki dodatkowy przedmiot, strzelam - WueF, dostałby nauczyciel już zatrudniony, a więc za takiego nie trzeba płacić choćby podatku zdrowotnego, do tego dochodzi niższa opłata za ZUS. Przy obecnej ilości zatrudnionych katechetów i księży kwoty robią się zawrotne... Musisz zdać sobie sprawę, iż lekcje religii kosztują nas podatników rocznie około 1,3 do 1,5 miliarda złotych (!). Niech 0,5 miliarda kosztują nas nadgodziny wymienionego wcześniej przykładowego Wuefu. Czy dalej sądzisz, że pozostała kwota nie pozwoliłaby odpowiednio doposażyć szkół w pomoce naukowe, komputery, itp.?
Zgłoś administratorowi
 
 
0 #30 rodzic 2014-12-04 17:31
A nasz niby dyrektor GOK to oni darmozjady powinni robić coś dla ludzi i dzieci a nie tylko nocne schadzki i popijawy na to kasa jest w GOK i szkole świetlica i problem jest rozwiązany ale to trzeba myśleć waga super ciężka.
Zgłoś administratorowi
 
 
+5 #29 też rodzic 2014-12-04 17:27
Cytuję też rodzic:
Cytuję VP:
Czy Wasi rodzice nie pracowali??? Co robili z Wami w ferie, wakacje i inne wole w szkole dni? Świetlice to przecież dość świeża historia. Pytam z czystej ciekawości.

U mnie mama była nauczycielką a więc miałam to szczęście że mogłam być pod jej opieką. Ja nie poszłam w jej ślady i mam taki sam problem z dzieckiem w dni wolne od zajęć świątecznych jak inni rodzice.Szanuję pracę nauczyciela ale czasy i sytuacja ludzi pracujących się zmieniła-nasz babcie jeśli żyją to jeszcze pracują (wiadomo idą w późniejszym wieku na emeryturę) a rodzice jeśli oboje pracują nie mają urlopu z gumy (26 dni w roku).Szanujmy się nawzajem i miejmy dla siebie wyrozumiałość.Świetlica powinna być czynna w tym okresie-a wszyscy nauczyciele nie są tam potrzebni,wystarczy mądrze ustalić dyżury.

Małe sprostowanie-ni e nasze babcie (raczej naszych dzieci) tylko nasze mamy.
Zgłoś administratorowi
 
 
+5 #28 też rodzic 2014-12-04 17:08
Cytuję VP:
Czy Wasi rodzice nie pracowali??? Co robili z Wami w ferie, wakacje i inne wole w szkole dni? Świetlice to przecież dość świeża historia. Pytam z czystej ciekawości.

U mnie mama była nauczycielką a więc miałam to szczęście że mogłam być pod jej opieką. Ja nie poszłam w jej ślady i mam taki sam problem z dzieckiem w dni wolne od zajęć świątecznych jak inni rodzice.Szanuję pracę nauczyciela ale czasy i sytuacja ludzi pracujących się zmieniła-nasz babcie jeśli żyją to jeszcze pracują (wiadomo idą w późniejszym wieku na emeryturę) a rodzice jeśli oboje pracują nie mają urlopu z gumy (26 dni w roku).Szanujmy się nawzajem i miejmy dla siebie wyrozumiałość.Ś wietlica powinna być czynna w tym okresie-a wszyscy nauczyciele nie są tam potrzebni,wysta rczy mądrze ustalić dyżury.
Zgłoś administratorowi
 

Komentowanie dozwolone tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

Mazańcowice - mapa

Plan ulic

  • MAZANCOWICE_MAPA

Zdjęcie z naszych konkursów

Dadak_Miroslaw_pejzaz 4.jpg

Bielsko Info

Bieżące informacje z Bielska-Białej, baza firm, praca, nieruchomości, motoryzacja.

Radio Bielsko

Wiadomości Radia Bielsko

Policja Bielsko - Biała

Aktualności