Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyniki wyborów Sołtysa i Rady Sołeckiej

Ocena użytkowników:  / 80
SłabyŚwietny 

W dniu 22.04.2015 odbyło się w Mazańcowicach Zebranie Wiejskie wg następującego harmonogramu:

1. Otwarcie Zebrania

2. Wybór protokolantów zebrania

3. Przedstawienie i przyjęcie porządku obrad.

4. Powołanie Komisji Skrutacyjnej do wyboru Sołtysa i Rady Sołeckiej

5. Stwierdzenie prawomocności obrad.

6. Złożenie sprawozdania Sołtysa i Rady Sołeckiej.

7. Wybór Sołtysa: zgłoszenie kandydatów, przeprowadzenie głosowania, podjęcie uchwały stwierdzającej wybór Sołtysa.

8. Wybór członków Rady Sołeckiej: zgłoszenie kandydatów, przeprowadzenie głosowania, podjęcie uchwały stwierdzającej wybór

9. Wolne wnioski.

10. Zakończenie zebrania.

 

Frekwencja wyniosła 110 osób.

 

Zgłoszono troje kandydatów na Sołtysa, Bogusława Czernek, Zdzisław Florek, Wojciech Zawada.

 

Sołtysem został wybrany Wojciech Zawada – 65 głosów

 

Zgłoszono 12 kandydatów na członków Rady Sołeckiej, spośród nich wybrano 7 członków Rady Sołeckiej o największej ilości głosów.

 

Jan Zawada - 72

Dariusz Kuś - 69

Damian Kosiński – 61

Dariusz Krymski – 55

Rafał Mrzygłód - 52

Marta Burian - 42

Henryk Łukosz - 42

 

 

  • IMG_3943
  • IMG_3948
  • IMG_3949
  • IMG_3950
  • IMG_3952
  • IMG_3960
  • IMG_3962
  • IMG_3963

 

 

Komentarze   

 
-1 #39 do Marian 2015-05-06 23:43
Czytaj ze zrozumieniem ja to zrozumiałem tak strażacy do sołectwa tak a co on jak nie kumasz to nie krytykuj

Wyskoczyłeś jak Filip z konopi. Za to wybitne kumanie Poradnia Języka Polskiego winna się Tobie głęboko kłaniać. O prof. Miodku i prof.Bralczyku nie wspomnę. Ja tego nie kumam więc i kłaniać się nie będę. Pozdrawiam i życzę zdrowia.
Zgłoś administratorowi
 
 
-5 #38 obrpt 2015-05-06 04:37
To nie wiem w jakich Mazańcowicach mieszkasz i na ile świadomie uczestniczysz w życiu naszej wsi. Jeżeli kilkanaście lat pracy społecznej Pani Bogusi w Radzie Rodziców w ZSP i w Gimnazjum, załatwianie i ubieranie choinek w kościele i inne sprawy załatwiane w UG Jasienica- Zajdź, dopytaj...
Nie ona jedna udzielała się w radzie rodziców. A ubieranie choinek to rekomendacja jak jasny gwint.
Zgłoś administratorowi
 
 
+8 #37 TheGame 2015-05-04 11:00
Cytuję Benia:
Cytuję Hanka:
Cytuję J.P.T.U:

Jak bym miał tyle porażek przy tylu wyborach to bym już nigdy głosu nie zabierał a chodził tylko w nocy po wsi. :D :lol:

A mnie sie wydaje, ze od czegoś trzeba zacząć, A pani Bogusia jest społecznikiem, i na pewno z czasem ludzie ją docenią. A siedzenie w domu i dogadywanie, jak komuś się chce coś robić, to każdy potrafi.

Mieszkam w Mazańcowicach od urodzenia czyli 51 lat i proszę mi powiedzieć co ta pani zrobiła i się udzielała społecznie raz ją widziałem 10 min przed mszą w kościele jak przestawiała ozdoby na choince aby ludzie widzieli jaka aktiwiska każdy się patrzał i śmiał . :D :lol:

Polecam motto życiowe- "Lepiej siedzieć cicho i wyglądać jak kretyn, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
Zgłoś administratorowi
 
 
+2 #36 TheGame 2015-05-04 10:57
Cytuję Benia:
Cytuję Hanka:
Cytuję J.P.T.U:

Jak bym miał tyle porażek przy tylu wyborach to bym już nigdy głosu nie zabierał a chodził tylko w nocy po wsi. :D :lol:

A mnie sie wydaje, ze od czegoś trzeba zacząć, A pani Bogusia jest społecznikiem, i na pewno z czasem ludzie ją docenią. A siedzenie w domu i dogadywanie, jak komuś się chce coś robić, to każdy potrafi.

Mieszkam w Mazańcowicach od urodzenia czyli 51 lat i proszę mi powiedzieć co ta pani zrobiła i się udzielała społecznie raz ją widziałem 10 min przed mszą w kościele jak przestawiała ozdoby na choince aby ludzie widzieli jaka aktiwiska każdy się patrzał i śmiał . :D :lol:

To nie wiem w jakich Mazańcowicach mieszkasz i na ile świadomie uczestniczysz w życiu naszej wsi. Jeżeli kilkanaście lat pracy społecznej Pani Bogusi w Radzie Rodziców w ZSP i w Gimnazjum, załatwianie i ubieranie choinek w kościele i inne sprawy załatwiane w UG Jasienica- Zajdź, dopytaj...
Zgłoś administratorowi
 
 
-1 #35 WujekDobraRada 2015-05-04 04:37
Cytuję Marian:
Cytuję obrpt:
Co to znaczy społecznik? Czasy czynów społecznych minęły bezpowrotnie. Każdy albo prawie każdy kandydując na radnego czy sołtysa oczekuje takich czy innych korzyści. A "bycie" sołtysem w powszechnej opinii polega na nicnierobieniu. W dodatku za pieniądze. Pan Florek był zły. Znaleźli się kontrkandydaci. Zobaczymy czy coś się zmieni.

Już ci panowie od pary lat działają jest stowarzyszenie Mazańcowic Dni Mazańcowic Bieg po zdrowie a ci panowie fojta to nic a nic aby byłą kasa tylko na josienice i Rudzice reszta w du---- a więc brawo sam zacznę pracować z nimi przy imprezach.

Pracuj, pracuj garb sam Ci wyrośnie. A wójt zostanie Wójtem Roku.
Zgłoś administratorowi
 
 
+15 #34 Marian 2015-05-03 15:50
Cytuję obrpt:
Co to znaczy społecznik? Czasy czynów społecznych minęły bezpowrotnie. Każdy albo prawie każdy kandydując na radnego czy sołtysa oczekuje takich czy innych korzyści. A "bycie" sołtysem w powszechnej opinii polega na nicnierobieniu. W dodatku za pieniądze. Pan Florek był zły. Znaleźli się kontrkandydaci. Zobaczymy czy coś się zmieni.

Już ci panowie od pary lat działają jest stowarzyszenie Mazańcowic Dni Mazańcowic Bieg po zdrowie a ci panowie fojta to nic a nic aby byłą kasa tylko na josienice i Rudzice reszta w du---- a więc brawo sam zacznę pracować z nimi przy imprezach.
Zgłoś administratorowi
 
 
+10 #33 obrpt 2015-05-03 12:19
Co to znaczy społecznik? Czasy czynów społecznych minęły bezpowrotnie. Każdy albo prawie każdy kandydując na radnego czy sołtysa oczekuje takich czy innych korzyści. A "bycie" sołtysem w powszechnej opinii polega na nicnierobieniu. W dodatku za pieniądze. Pan Florek był zły. Znaleźli się kontrkandydaci. Zobaczymy czy coś się zmieni.
Zgłoś administratorowi
 
 
+21 #32 Benia 2015-05-02 12:40
Cytuję Hanka:
Cytuję J.P.T.U:

Jak bym miał tyle porażek przy tylu wyborach to bym już nigdy głosu nie zabierał a chodził tylko w nocy po wsi. :D :lol:

A mnie sie wydaje, ze od czegoś trzeba zacząć, A pani Bogusia jest społecznikiem, i na pewno z czasem ludzie ją docenią. A siedzenie w domu i dogadywanie, jak komuś się chce coś robić, to każdy potrafi.

Mieszkam w Mazańcowicach od urodzenia czyli 51 lat i proszę mi powiedzieć co ta pani zrobiła i się udzielała społecznie raz ją widziałem 10 min przed mszą w kościele jak przestawiała ozdoby na choince aby ludzie widzieli jaka aktiwiska każdy się patrzał i śmiał . :D :lol:
Zgłoś administratorowi
 
 
+8 #31 Stefan 2015-04-30 15:31
Forum to bardzo dobry pomysł, Hydepark w obecnej postaci będzie problematyczny - bałagan będzie.
Zgłoś administratorowi
 
 
+10 #30 Funfel 2015-04-30 06:44
Forum było by fajne:)
Zgłoś administratorowi
 
 
+10 #29 administrator 2015-04-29 22:19
Cytuję Nie na temat:
Ja nie na temat.
A może administracja tego portalu uruchomi małe forum?

Na razie forum nie będzie. Było w poprzedniej wersji strony mazancowice.net i generowało zbyt wiele problemów. Aktualnie został uruchomiony odnośnik hydepark w menu na górze strony mazancowice.net/.../hydepark gdzie będzie można dyskutować na każdy temat. Jeśli ten sposób się nie przyjmie to zostanie wyłączony.
Cytuję Klaudia:
Moze nowy soltys uruchomi elektroniczna skrzynke do kontaktu.

Pojawi się w ciągu kilku dni
Zgłoś administratorowi
 
 
+11 #28 Klaudia 2015-04-29 20:17
Moze nowy soltys uruchomi elektroniczna skrzynke do kontaktu. Wszystkim bedzie lepiej i soltysowi i mieszkancom
Zgłoś administratorowi
 
 
+11 #27 Nie na temat 2015-04-29 15:25
Ja nie na temat.

Czy jest coś na wzór forum, gdzie można pisać o sprawach, problemach związanych z Mazańcowicami ?

mazancowice.net jest okej, ale swobodna wypowiedź jest możliwa pod opublikowanym artykułem i w zasadzie powinna dotyczyć tylko tego jego treści.

A może administracja tego portalu uruchomi małe forum?
Na pewno będzie dzięki temu dodatkowy ruch na stronie. A dodatkowy ruch to dodatkowi reklamodawcy ;)

Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś administratorowi
 
 
+13 #26 Janek 2015-04-27 18:58
Cytuję Marcin:
Naszemu nowemu Sołtysowi i 'zacnemu gronu' Rady Sołeckiej proponuję utworzenia w trybie natychmiastowym cyku, ponieważ ujawnia się tutaj coraz więcej klownów ;) A jeżeli chodzi o Panią Bogusławę, to ona może przynajmniej chodzić po wsi z podniesioną głową, a patrząc na dotychczasowe działania pana Zawady przypuszczam, że za niedługo będzie można go widzieć wieczorami, ale z opuszczoną głową ;) Póki co życzę mu jednak, aby dalej niestrudzenie angażował swoich znajomych w krytykowanie mądrych komentarzy ;)

Oj były miej HONOR i odejść i nie pisz głupoty tak to jest jak lud wybiera i widzi co kto robi nie wystarczy tylko zbierać podatki a p.Zawada coś zaczął w Mazańcowicach robić choćby DNI MAZAŃCOWIC BIEG to trzeba go ubijać bo nie zrobił to sołtyś i wieczny radny oni tylko liczą kasę a nie coś zrobić do Mazańcowic
Zgłoś administratorowi
 
 
-33 #25 Marcin 2015-04-27 08:01
*cyrku
Zgłoś administratorowi
 

Komentowanie dozwolone tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

Mazańcowice - mapa

Plan ulic

  • MAZANCOWICE_MAPA

Zdjęcie z naszych konkursów

Kus_Jolanta_Strach polny.jpg

Bielsko Info

Bieżące informacje z Bielska-Białej, baza firm, praca, nieruchomości, motoryzacja.

Radio Bielsko

Wiadomości Radia Bielsko

Policja Bielsko - Biała

Aktualności