Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mocne uderzenie na koniec roku

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

1W niedzielę, 17 grudnia, w Brzeszczach odbyła się pierwsza edycja turnieju z cyklu Polska Liga Karate i Kickboxingu organizowana przez Oświęcimski Klub Karate OYAMA. Do turnieju przystąpiło 240 zawodników z 8 organizacji sztuk walki. W Brzeszczach wystąpiło dwóch zawodników z Mazańcowic, bracia Wojtek i Maciej Zaniewscy.

 

Wojtek, po emocjonującym finale, pewnie wygrał pierwszą edycję ligi. Przypomnijmy, iż Wojtek jesienią dostał powołanie do reprezentacji Polski WKB Karate Kyokushin i jest faworytem do wygrania rozgrywek ligi karate.

Maciej idzie w ślady brata. Niestety w półfinale, po dwóch, niesłusznie nieuznanych czystych trafieniach, odpadł w walce o najwyższe miejsce. W walce o 3 miejsce już nie było wątpliwości, była pewna wygrana. Szkoda decyzji sędziów, bo najwyższe podium było w zasięgu.

Bielski Klub Karate Kyokushin, który reprezentują nasi zawodnicy, zajął pierwsze miejsce drużynowo.

  • 1
  • DSC_0027
  • DSC_0030
  • DSC_0039

Komentowanie dozwolone tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

Mazańcowice - mapa

Plan ulic

  • MAZANCOWICE_MAPA

Zdjęcie z naszych konkursów

Dadak_Miroslaw_pejzaz 3.jpg

Bielsko Info

Bieżące informacje z Bielska-Białej, baza firm, praca, nieruchomości, motoryzacja.

Radio Bielsko

Wiadomości Radia Bielsko

Policja Bielsko - Biała

Aktualności