Mistrzostwa Młodzików w Głubczycach

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny

DSC03775 (Kopiowanie)Świetnie zaprezentowali się zawodnicy Beskidzkiego Klubu Badmintona SET podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, które odbyły się w Głubczycach w dniu 07.04.2018:

Julia Piwowar II miejsce gra pojedyncza,

Michał Szczypka III miejsce gra pojedyncza,

Jacob Toczek/Jan Kapera (UKS Plesbad Pszczyna) III miejsce gra podwójna,

Michał Szczypka/Julia Piwowar III miejsce gra mieszana.

W turnieju brali udział także: Jan Halotta i Christian Toczek

Ponadto awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych) wywalczyli:

Piotr Wiercigroch w grze pojedynczej,

Justyna Biernot/Aleksandra Wrońska (UKS Plesbad Pszczyna) w grze podwójnej,

Michał Borowiec/Jakub Waloszek w grze podwójnej.

Cenne doświadczenie zdobył Szymon Wójcicki.

Dzień później w Częstochowie rywalizowali najmłodsi w Turnieju Młodych Talentów (8.04). W najmłodszej kategorii Dzieci Alicja Dubiel wywalczyła II miejsce. W Żakach Patryk Kramarczyk wywalczył II miejsce, tuż za nim uplasował się Karol Dubielm, zaraz za podium znaleźli się Tymoteusz Wiercigroch i Maciej Pawlik-Dobrowolski.