Badmintoniści BKB SET na turnieju w Suchedniowie

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny

53602034W miniony weekend (8-10.03.2019) Suchedniowie odbywał się turniej Puchar Gór Świętokrzyskich, zaliczany do turniejów Grand Prix. W piątek od godzin rannych walczyli najmłodsi. W kategorii U9 Ala Dubiel wywalczyła srebrny medal a w U11 Maksymilian Piekarczyk medal brązowy. Tuż za podium uplasowali się Karol Dubiel i Tymoteusz Wiercigroch.

W kategorii Młodzika bezkonkurencyjna okazała się Julia Piwowar, która zwyciężyła w grze pojedynczej. Do kolekcji dołożyła także dwa medale brązowe: w grze mieszanej z Michałem Szczypką i w grze podwójnej z Katarzyną Kisielewską (UKS Hubal Białystok). Michał zdobył także brązowy medal w grze pojedynczej. Niewiele zabrakło do pozycji medalowej Michałowi i Jacobowi Toczkowi w grze podwójnej.