Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kolejne spotkanie w sprawie zalania nieruchomości

Ocena użytkowników:  / 42
SłabyŚwietny 

12.08.2014r. w sołectwie Mazańcowice odbyło się kolejne spotkanie dotyczące zalania prywatnych nieruchomości oraz przebudowywanej drogi powiatowej nr 4426S przez wody napływające z terenów sołectwa Międzyrzecze Dolne.

W spotkaniu uczestniczyli: Starosta Bielski Andrzej Płonka, Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych Wiesław Kubiś, Wójt Gminy Jasienica Janusz Pierzyna, Radny Gminy Jasienica Franciszek Handzel mieszkańcy sołectwa, przedstawiciele Rejonowego Związku Spółek Wodnych w Bielsku - Białej oraz wykonawcy, inspektor nadzoru i projektant inwestycji pn. „Przebudowa drogi powiatowej łączącej S1 z drogą wojewódzką 939"

Wójt Gminy Janusz Pierzyna zaproponował przeprowadzenie rowu przez nieruchomość Pana Zbigniewa Jędrzejko – firma „DUO", na co właściciel wyraził zgodę. Aktualnie trwają uzgodnienia dotyczące odprowadzenia wody z terenów sołectwa Międzyrzecza Dolnego tzw. „Kępy" oraz jej podzielenie w taki sposób żeby nie wpływała bezpośrednio na rondo.

  • IMG_2438

foto/tekst: jasienica.pl

Komentarze   

 
0 #3 Maria 2014-08-19 06:35
Dieta nie dieta niech sie postaraja i w koncu zalatwia sprawe
Zgłoś administratorowi
 
 
+37 #2 coach 2014-08-16 20:58
Widac ze niektorzy jada na 2 lub 3 dietach bo jedna to za malo...chyba za dobrze sie powodzi...
Zgłoś administratorowi
 
 
+44 #1 podatnik 2014-08-15 09:54
Woda zalewa parę lat i teraz się obudzili gdzie byli przy projektowaniu jak każdy o tym mówił następne koszty oni nie myślą podatnik zapłaci i jeszcze wielki szum zdjęcia przed wyborami aby nierobów ponownie wybrać bo się już do stołków marnoty wiejskie przyspawali r4obote nie tylko z roku na rok większa kasa.
Zgłoś administratorowi
 

Komentowanie dozwolone tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj