Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 • 3 K.JPG
 • DSC_0237.JPG
 • 32 K.JPG
 • 4 K.JPG
 • 7 K.JPG
 • P1050048.JPG
 • ncb2.JPG
 • 26 K.JPG
 • 1 K.JPG
 • DSC_1871.JPG
 • DSC_0402 K.JPG

II Piknik Rodzinny

Ocena użytkowników:  / 34
SłabyŚwietny 

Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy Filia w Mazańcowicach serdecznie zaprasza w sobotę 31 maja na Piknik Rodzinny.

 

15.00-19.00 – konkursy i animacje dla dzieci i całych rodzin

17.30 – koncert w ramach Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr Dętych „Złota Trąbka"

17.30 – Big-Band Dobczyce, dyr. Ernest Heksel

18:00 – Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Strzelce Wielkie, kap. Tomasz Dulski

18.30 – Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP w Pisarzowicach, kap. Damian Bogacz

22.00 – zakończenie Pikniku

 

 • II Piknik Rodzinny Mazancowice

 

 

Komentarze   

 
+22 #60 LAK 2014-05-20 21:19
Dajcie spokój już p.Agnieszce Mam propozycję na przyszło rok zorganizować w Mazańcowicach piknik rodziny pod hasłem ,,Mamo Tato Żyjmy Zdrowo"wspólne zabawy sportowe pozdrawiam.
Zgłoś administratorowi
 
 
+20 #59 podatnik 2014-05-20 20:02
Cytuję Jan:
Pani Agnieszka na wójta wygrywa w 100% chociaż by było normalnie a nie co kto na koga powiedział i ile zaliczył donosów to jest ok.

Janie co ci p.Agnieszka zrobiła że ją chcesz wpakować w takie bagno zadłużone skłócone to syf nie gmina nich on to wyprowadzi w co nie wierzę czysta kiła i mogiła ale honory sam wymusza od podwładnych murzą pisać o medale listy pochwalne i tak dalej czysty bobas.
Zgłoś administratorowi
 
 
+24 #58 mieszkaniec z tela 2014-05-19 20:41
Cytuję Jan:
Pani Agnieszka na wójta wygrywa w 100% chociaż by było normalnie a nie co kto na koga powiedział i ile zaliczył donosów to jest ok.

Pani Agnieszka by była jak Lusi z rancza nie chcemy kozła z Wilkowyjów to cały kozioł.
Zgłoś administratorowi
 
 
+29 #57 mieszkaniec 2014-05-19 09:16
Cytuję Jan:
Pani Agnieszka na wójta wygrywa w 100% chociaż by było normalnie a nie co kto na koga powiedział i ile zaliczył donosów to jest ok.

Super sprawa ale co z medalami gdzie jest to ma takiego co daje medal on się cieszy jak Łukaszenko tylko jo jo i medal zobacz na Beskidzka 24 sami zasłużeni długie lata w OSP młodzieńcy i jeden starzeć z Jasienicy na gm. jest min.50 ludzi co naprawdę zrobili coś do OSP a nie za to co do niego należy z urzędu i za to bierze dużą kasę mafia nie straż tak jest jak w gm.zarządzie same lizusy i tylko się na wzajem oznaczają strażaki myśleć jak jeszcze ma kto w waszych szeregach amen temu składowi jak by miał 2% HONORU to by powiedział dziękuje nie róbcie jaj jest tyle ludzi więcej zasłużonych niż moja skromna pyszna nadęta osoba :D :lol:
Zgłoś administratorowi
 
 
+28 #56 Jan 2014-05-19 08:01
Pani Agnieszka na wójta wygrywa w 100% chociaż by było normalnie a nie co kto na koga powiedział i ile zaliczył donosów to jest ok.
Zgłoś administratorowi
 
 
+27 #55 mary 2014-05-18 11:35
Ludzie przecież w naszej gminie to wszystko jedna wielka rodzina dajcie spokoj
Zgłoś administratorowi
 
 
-16 #54 obserwator 2014-05-18 10:33
Cytuję mieszkaniec R:
Cytuję Gonzo:
Pani Agnieszka jest osobą lubianą a tu obrywa za tego spowinowaconego ludzie dużo widzą i mają dość

Szanowna p.Agnieszko dlaczego p.mmmmmmaaaa go tak wspiera i pisze takie głupoty nie ma tyle odwagi i taktu co pani za to panią lubią a co mówią o tym lepiej nie pytać ile można stracić na reputacji wyrobionej przez lata ale jeden lubi róże a drugi kolce.

A ty "mieszkańcu R" chcesz się może dowiedzieć co mówią o Twojej mmmmaaaaa?Może doceńcie to,że ktoś z Wami normalnie rozmawia na forum.Takie podjazdy zaczynają być chamskie i prostackie.Ale wiadomo - anonimowa "odwaga" nic nie kosztuje...
Zgłoś administratorowi
 
 
+18 #53 mieszkaniec R 2014-05-18 09:49
Cytuję Gonzo:
Pani Agnieszka jest osobą lubianą a tu obrywa za tego spowinowaconego ludzie dużo widzą i mają dość

Szanowna p.Agnieszko dlaczego p.mmmmmmaaaa go tak wspiera i pisze takie głupoty nie ma tyle odwagi i taktu co pani za to panią lubią a co mówią o tym lepiej nie pytać ile można stracić na reputacji wyrobionej przez lata ale jeden lubi róże a drugi kolce.
Zgłoś administratorowi
 
 
+22 #52 mieszkaniec 2014-05-17 13:40
Bardzo dziękuję pani Agnieszko prognozy długoterminowe są optymistyczne więc powinno być biegowo festynowo głośno muzycznie w Gminie pan Wójt powinien się od pani wiele się uczyć ,szczególnie pokory i słuchania mieszkańców "swojej" Gminy nie godzinnego gadania i lania wody to już jest nudne w jego wykonaniu miłego mokrego wekenda
Zgłoś administratorowi
 
 
+21 #51 To jo 2014-05-16 20:34
Cytuję Mistrz:
...nie musi nas mamić, comiesięcznymi wywiadami w gazecie Jasienica, bo siłą rzeczy sa w gminie inni ludzie niż on, a nogdy z nikim innym nie bylo wywiadów na pierwszych stronach miesięcznika Jasienica

Nie wywiady tylko przepisane jego urojenia i wklejone do szmatławca.
Zgłoś administratorowi
 
 
+19 #50 Agnieszka Bronowska 2014-05-16 19:50
Cytuję mieszkaniec:
witam jak będzie pogoda to obie imprezy sie powiodą wspaniale imieszkańcy będą zadowoleni :-) osobiscie mam wielki szacunek do pani Agnieszki Bronowskiej za jej pracę w Gok Jasienica , jej osobisty wkład w rozwój kultury naszej Gminy uważam ,że powinna również pokazać klasę i zamiescić informację o festiwalu sportu w naszej gminie na gminnych i Gok-owskich portalach w Jasienicy Jestesmy chyba jedną wielką wspólną Jasienicką rodziną nie gorszymi z Mazańcowic pozdrowienia dla biegaczy i trebaczy hej....

Witam. Na stronie GOK Jasienica oraz facebooku jest zamieszczona informacja o Festiwalu Sportu, natomiast odnośnie strony gminnej należy kontaktować się z pracownikiem ds. promocji gminy, który zajmuje się w/w stroną. Pozdrawiam,Agni eszka Bronowska.
Zgłoś administratorowi
 
 
+14 #49 mieszkaniec 2014-05-16 19:14
witam jak będzie pogoda to obie imprezy sie powiodą wspaniale imieszkańcy będą zadowoleni :-) osobiscie mam wielki szacunek do pani Agnieszki Bronowskiej za jej pracę w Gok Jasienica , jej osobisty wkład w rozwój kultury naszej Gminy uważam ,że powinna również pokazać klasę i zamiescić informację o festiwalu sportu w naszej gminie na gminnych i Gok-owskich portalach w Jasienicy Jestesmy chyba jedną wielką wspólną Jasienicką rodziną nie gorszymi z Mazańcowic pozdrowienia dla biegaczy i trebaczy hej....
Zgłoś administratorowi
 
 
+12 #48 CEzik 2014-05-16 15:34
Ludzie jeżeli jesteście takimi wspaniałymi doradcami to niech się wpierw ktoś zastanowi ile wynoszą koszty zorganizowania takich Dni Mazańcowic i kto na to daje pieniądze. Nikt z was tego nie robił i nie wie jak to funkcjonuje ile trzeba się przy tym napracować i wyłożyć własnych pieniędzy.Ja nie pamiętam żeby Urząd Gminy dał środki na taką imprezę.
To jest ciężka praca organizatorów.
Tak dla informacji aby zorganizować takie Dni Mazańcowic należy mieć zabezpieczone środki na pokrycie kosztów w kwocie 4 tyś zł. i tak do tego można dołożyć.
Ludzie gdyby nie GOK to dalej nie mielibyście nic w Mazańcowicach a dzieciaki chodziły by tylko do szkoły a tka mają czym zająć swój wolny czas.
Zgłoś administratorowi
 
 
+11 #47 sluchacz 2014-05-16 13:48
Nasze orkiestra wcale nie jest taka zła tylko czemu wójt ładuje kasę w złota trąbke a nie da orkiestrze na nowe instrumenty? Aha zapomniałem przedwyborczy lans dla pospulstwa
Zgłoś administratorowi
 
 
-7 #46 muzyk 2014-05-16 13:28
Nie obrażam się, tylko próbuję wytłumaczyć temat ludziom, którzy z nie moją o nim zielonego pojęcia! Dziękuję za motywacje do pracy, a Tobie proponuje pracę nad swoimi wypowiedziami :-)
Zgłoś administratorowi
 

Komentowanie dozwolone tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj