Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zajęcia sportowe dla kobiet

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

Zapraszamy wszystkie chętne dziewczyny do udziału w zajęciach piłki nożnej realizowanych pod egidą LKS Mazańcowice.


Mamy już kilka chętnych kobiet, więc nie ma na co czekać.
W sprawie szczegółów poinformuje Gośka (tel 660 409 722). Stosowne informacje można równiez uzyskać u animatora boiska 'Orlik' Andrzeja Cisowskiego, a także administratoów fanpage www.facebook.com/LudowyKlubSportowyMazancowice

ZAPRASZAMY!!!

Komentarze   

 
+3 #3 K.W.D.U 2014-04-15 19:35
Cytuję Cezik:
Cytuję K.W.D.U:
To będzie na co popatrzeć widziałem już chyba 3 mocze i zaangażowanie dziewczyn naprawdę duże były to drużyny czołowe w Polsce ale naprawdę grały super myślę że nasze dorównają i zrobią wstyd naszym zawodnikom i zaczną grac lepiej bo teraz to żałosne męczenie każdego meczu a nie piłka już jestem coraz rzadziej na meczu bo szkoda czasu na kopaninę marnej C klasy

To naprawdę długo cie nie było na meczu. C klasy niema już dobre 10 lat.

Ja mówię poziom słabej C klasy
Zgłoś administratorowi
 
 
-4 #2 Cezik 2014-04-15 16:03
Cytuję K.W.D.U:
To będzie na co popatrzeć widziałem już chyba 3 mocze i zaangażowanie dziewczyn naprawdę duże były to drużyny czołowe w Polsce ale naprawdę grały super myślę że nasze dorównają i zrobią wstyd naszym zawodnikom i zaczną grac lepiej bo teraz to żałosne męczenie każdego meczu a nie piłka już jestem coraz rzadziej na meczu bo szkoda czasu na kopaninę marnej C klasy

To naprawdę długo cie nie było na meczu. C klasy niema już dobre 10 lat.
Zgłoś administratorowi
 
 
+3 #1 K.W.D.U 2014-04-15 12:15
To będzie na co popatrzeć widziałem już chyba 3 mocze i zaangażowanie dziewczyn naprawdę duże były to drużyny czołowe w Polsce ale naprawdę grały super myślę że nasze dorównają i zrobią wstyd naszym zawodnikom i zaczną grac lepiej bo teraz to żałosne męczenie każdego meczu a nie piłka już jestem coraz rzadziej na meczu bo szkoda czasu na kopaninę marnej C klasy
Zgłoś administratorowi
 

Komentowanie dozwolone tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

Ostatnie komentarze