Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przed nami Akademickie Mistrzostwa Śląska

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Już 14 maja 2016 roku w Mazańcowicach odbędzie się druga edycja Akademickich Mistrzostw Śląska w badmintonie. Impreza zostanie zorganizowana wspólnie przez Klub Racketlon Club Mazańcowice, Klub Uczelniany Akademii Techniczno-Humanistycznej oraz Samorząd Studencki ATH. Pierwsza edycja odbyła się w styczniu w Katowicach

Akademickie Mistrzostwa Śląska to bardzo prestiżowy cykl zawodów, który składa się z 45 dyscyplin, w których startuje 25 reprezentacji uczelnianych z całego województwa śląskiego.

Badminton jest dyscypliną bardzo prężnie rozwijającą się w środowisku akademickim i coraz bardziej popularną. Przypomnijmy, że w pierwszej edycji, która odbyła się w styczniu w Katowicach wystartowało 43 zawodników z 9 największych uczelni zrzeszonych w Organizacji Środowiskowej AZS Katowice. Po I edycji zawodów zawodnicy Klubu Uczelnianego AZS ATH Bielsko-Biała (dwóch z nich to zawodnicy K.S.SET Mazańcowice: Dawid Fraś i Mateusz Matuszczak) plasują się na 3 miejscu w klasyfikacji drużynowej z niewielką stratą do 2 lokaty.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków badmintona do dopingowania zawodników w tym wydarzeniu.

  • hala

Komentowanie dozwolone tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj