Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

KS SET w Suchedniowie

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Badmintoniści K.S.SET Mazańcowice nie zwalniają tempa! Podczas krajowego turnieju Memoriał Cioska i Kutwina w Suchedniowie (22.10.2016) pokazali się z rewelacyjnej strony zdobywając kolejne medale. Tym razem bezkonkurencyjna w grze pojedynczej okazała się Julia Piwowar

wygrywając kategorię młodzika młodszego. Drugie złoto wywalczyła wspólnie z Michałem Szczypką w grze mieszanej. A srebrny medal zdobyła w grze podwójnej z Gabrielą Skórkowską (BKS Kolejarz Częstochowa).


Michał Szczypka w singlu wywalczył brązowy medal.W grze mieszanej z Jacobem Toczkiem uplasowali się na czwartek pozycji.
W kategorii junior młodszy Aleksandra Paluch również zdobyła dwa brązowe medale - w singlu i w grze podwójnej z Magdą Dudzińską (KKS Ruch Piotrków Tryb.)

Natomiast młodzicy w tym samym czasie rywalizowali w Lublińcu na turnieju ogólnopolskim. Świetnie się spisał Jakub Waloszek zdobywając dwa srebrne medale - w singlu i w deblu z Piotrem Wiercigrochem. Piotrek jeszcze w grze mieszanej wywalczył brąz z Antoniną Marszałek (UKS Unia Bieruń). Justyna Biernot zdobyła brązowy medal z Aleksandrą Wrońską (UKS Unia Bieruń) w grze podwójnej. W turnieju brał udział jeszcze Michał Borowiec.

  • 14796261_1671184243171484_288652559_o
  • DSC_3019
  • DSC_3063

Komentowanie dozwolone tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj