Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sukcesy zawoników karate kyokushin

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

22 kwietnia w Starachowicach odbyła się II edycja Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin Bushi-DO CUP. Do Starachowic przyjechało walczyć aż 282 zawodników z 17 ośrodków karate z całej Polski.

Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie szkoły podstawowej w Mazańcowicach, występujący w barwach Bielskiego Klubu Karate Kyokushin: Maciej Zaniewski oraz Wojciech Zaniewski.

Maciej po ciężkich walkach i nieprzychylnie nastawionych sędziach, dotarł do półfinału. Niestety w walce półfinałowej zastosował dwa razy niedozwoloną technikę, przez co stracił możliwość walki o złoty medal. Ostatecznie wysokie trzecie miejsce oraz brązowy medal.

Wojciech wygrał pewnie wszystkie 5 walk. Aż 3 walki, po widowiskowych akcjach, sędziowie musieli zakończyć przed czasem – w tym również sam finał! Wojtek zajął mocne pierwsze miejsce i wrócił do domu ze złotym medalem. Warto dodać, iż kategoria Wojtka była najliczniej obsadzoną w całym turnieju.

  • DSC_0136
  • podium maciej
  • podium wojtek

Komentowanie dozwolone tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

Ostatnie komentarze