Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sprawozdanie PZERI za rok 2020

Ocena użytkowników:  / 1

pzeri logoSprawozdanie z działalności Koła nr 11 Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Mazańcowicach za 2020 rok.

Czytaj więcej...

Planowane wycieczki i spotkania PZERI w roku 2020

Ocena użytkowników:  / 2

pzeri logoPlanowane wycieczki i spotkania na 2020 r.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie PZERI za rok 2019

Ocena użytkowników:  / 0

pzeri logoSprawozdanie z działalności Koła nr 11 Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Mazańcowicach za 2019 rok

Czytaj więcej...

Sprawdź czym oddychasz

Ocena użytkowników:  / 6

smogStowarzysznie Przyjaciół Mazańcowic w ostatnim czasie podpisało umowę z firmą SYNGEOS na zamontowanie dwóch czyjników pomiaru smogu na terenie Mazańcowic. Dokładnie czujniki zostały zainstalowane w dwóch lokalizacjach tj. na sklepie DOMUS na osiedlu dzięki uprzejmości Pani Kurowskiej oraz na sklepie Wiarus II w dolnej części Mazańcowic.

Czytaj więcej...

Walne Zebranie Stowarzyszenia Przyjaciół Mazańcowic 2019

Ocena użytkowników:  / 2

SPM logo2012McW dniu 20 października 2019 roku w filii GOKu w Mazańcowicach odbyło się Walne Zebranie Stowarzyszenia Przyjaciół Mazańcowic. Zebrani członkowie Stowarzyszenia podjęli jednogłośnie decyzję o zamontowaniu w Mazańcowicach

Czytaj więcej...

Planowane wycieczki i spotkania na 2019

Ocena użytkowników:  / 1

pzeri logo1. Wyjazd do Teatru Rozrywki w Chorzowie na przedstawienie „Sylwester BIS” – luty.

2. Wyjście do Teatru Polskiego w Bielsku – Białej na spektakl „Pomoc domowa” – luty.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z działalności Koła nr 11 za 2018 rok

Ocena użytkowników:  / 0

pzeri logoPraca w Kole nr 11 w Mazańcowicach przebiegała zgodnie z ustalonym planem na 2018 r. a wynikające z niego zadania zostały zrealizowane. Zarząd Koła odwiedził łącznie 29 jubilatów, którym złożono życzenia i wręczono okolicznościowe paczki oraz kwiaty.

Czytaj więcej...

Walne Zebranie Członków SPM 2018

Ocena użytkowników:  / 0

SPM logo2012Stowarzyszenie Przyjaciół Mazańcowic zaprasza wszystkich członków oraz sympatykówna Walne Zebranie Członków, które odbędzie się 12 czerwca 2018 roku w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Mazańcowicach o godzinie 19.

Czytaj więcej...

Pierwsza pomoc przedmedyczna dla dzieci i niemowląt

Ocena użytkowników:  / 3

pierwszapomoc2017Stowarzyszenie Przyjaciół Mazańcowic zaprasza na bezpłatne szkolenie "Pierwsza pomoc przedmedyczna dla dzieci i niemowląt". Zapisy pod nr telefonu 504 751 301 do dnia 20.06.2017. Ilość miejsc ograniczona

Czytaj więcej...

SPM - Filmy promocyjne

Ocena użytkowników:  / 0
Filmy promocyjne Stowarzyszenia Przyjaciół Mazańcowic nakręcone w roku 2016, przy okazji organizowania V Dni Mazańcowic.

Czytaj więcej...

Walne zebranie członków SPM

Ocena użytkowników:  / 2

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków oraz sympatyków Stowarzyszenia Przyjaciół Mazańcowic na Walne Zebranie Członków, które odbędzie się 2 kwietnia 2017 roku w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Mazańcowicach o godzinie 18.

Czytaj więcej...

V Biesiada Mazańcowicka

Ocena użytkowników:  / 5

Stowarzyszenie Przyjaciół Mazańcowic zaprasza na V Biesiadę Mazańcowicką. Zapewniamy dobrą zabawę, tańce oraz śpiewanie tradycyjnych polskich piosenek.

Czytaj więcej...

V Dni Mazańcowic - podziękowania

Ocena użytkowników:  / 4

V Dni Mazańcowic, które miały miejsce w dniach 2 i 3 lipca nie odbyłyby się gdyby nie wsparcie finansowe Urzędu Gminy Jasienica oraz sponsorów:

Czytaj więcej...

Turniej Amatorskich Drużyn w Piłce Nożnej o Puchar Sołtysa 2016

Ocena użytkowników:  / 3

W ramach V Dni Mazańcowic Ludowy Klub Sportowy w Mazańcowicach Stowarzyszenie Przyjaciół Mazańcowic zapraszają na Turniej Amatorskich Drużyn w Piłce Nożnej o Puchar Sołtysa

Czytaj więcej...

III Bieg po zdrowie - film promocyjny

Ocena użytkowników:  / 7

Film promocyjny "III Bieg po zdrowie"

Czytaj więcej...

Ostatnie komentarze