Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Petycja w sprawie ulicy Starobielskiej

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

W związku z zaistniała sytuacją dojazdu do powstającej strefy ekonomicznej w Międzyrzeczu Dolnym chcemy w imieniu mieszkańców Mazańcowic złożyć na ręce Starosty Bielskiego Andrzeja Płonki petycję, aby uwzględnił możliwość dojazdu do strefy również innymi drogami, tak by ulica Starobielska przez Mazańcowice nie była jedynym możliwym dojazdem do strefy oraz aby na ulicy Starobielskiej w Mazańcowicach, w miejscu skrzyżowania z gminną drogą - ulicą Spacerową, wykonano sygnalizację świetlną dla pieszych, z powodu zagrożenia bezpieczeństwa mieszkańców.

Dlatego prosimy wszystkich mieszkańców Mazańcowic o wsparcie naszej inicjatywy i zbieranie podpisów w naszej wspólnej sprawie. Wypełnione kartki z podpisami można pobrać ze strony i oddać nam osobiście, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub w dniu zebrania wiejskiego w Mazańcowicach, które odbędzie się w Szkole Podstawowej w  dniu 4 lutego 2014 roku o godzinie 17.00.

Wojciech Zawada tel.606647339

Rafał Mrzygłód tel. 502667257

Petycja

Komentarze   

 
+2 #2 ,,poinformowany 2014-02-02 20:33
dużo
Zgłoś administratorowi
 
 
+1 #1 Waldi 2014-02-02 20:03
Ile tych podpisów już mają?
Zgłoś administratorowi
 

Komentowanie dozwolone tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

Ostatnie komentarze