Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Komisja Budownictwa i Ochrony Środowiska - 19 września 2014

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

Na  posiedzeniu Komisji Budownictwa i Ochrony Środowiska 19.09.2014 oprócz budowy centrum logistycznego oraz sposobu prowadzenia inwestycji przez Gaz - System poruszane były m in. następujace sprawy:

W wolnych wnioskach złożyłem następujące postulaty:


- o opracowanie koncepcji odtwarzania i udrażniania rowów w gminie Jasienica, ponieważ w związku z ostatnimi ulewami brak rowów lub brak ich konserwacji spowodowały liczne podtopienia, należy niezwłocznie zająć się tym stanem rzeczy,


- o zgłoszenie do wykonawcy Orlika w Mazańcowicach wniosku o naprawę gwarancyjną związaną z ciągłym zastojem wody na boisku nawet przy znikomych opadach deszczowych, gdyż prawdopodobnie odwodnienie nie funkcjonuje jak należy,


Złożyłem również zapytanie czy w ramach otrzymania środków popowodziowych przez Gminę Jasienica na remont ul. Kopiec w Mazańcowicach jest możliwa zamiana na inną ulicę np. ulicę Nad Potokiem w Mazańcowicach, na które otrzymałem odpowiedź, że nie ma takiej opcji.


Na pytanie o postęp prac w związku z inwestycją na strefie ekonomicznej usłyszałem w odpowiedzi, że prace trwają, ale termin zakończenia inwestycji w związku z trudnościami przedłużono do maja 2015 roku.

 

Wojciech Zawada

 

Komentarze   

 
0 #1 podatnik niewolnik 2014-10-05 11:41
Orlik to był bubel od samego początku było dobre podłoże rury odprowadzały wodę to musiano wszystko wyrwać zasypać gliną co nie przepuszcza wody każdy to widział i się śmiał co robią gdzie był nadzór z gminy to samo jest w Rudzicy a mam zapytanie ile nas będzie kosztowała wymiany kulek na sztucznej trawie o tym nasz wszystko wiedzący i jeden mądry w gminie grubas nie mówi niech powie ile ta jego głupota będzie nas podatników będzie to co jakiś okres kosztowało.Czek am na odpowiedz panowie radni jak wam jeszcze zależy na dobru mieszkańców.
Zgłoś administratorowi
 

Komentowanie dozwolone tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

Ostatnie komentarze