Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informacja Wójta Gminy Jasienica

Ocena użytkowników:  / 43
SłabyŚwietny 

Na stronie Urzędu Gminy Jasienica pojawiła się informacja Wójta Gminy Gminy Jasienica dotycząca wniosku Stowarzyszenia Przyjaciół Mazańcowic.

Na podstawie art.19a ust. 3 oraz ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz.U. 2010r. Nr 234 poz.1536, z późn. zm.) Wójt Gminy Jasienica podaje do publicznej wiadomości treść oferty złożonej przez Stowarzyszenie Przyjaciół Mazańcowic na wsparcie realizacji zadania publicznego z zakresu upowszechniania kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego pt. „ III Dni Mazańcowic”. Wszelkie uwagi dotyczące oferty Stowarzyszenia Przyjaciół Mazańcowic należy składać do dnia 16 czerwca br. na Dzienniku Podawczym Urzędu Gminy Jasienica, 43-385 Jasienica 159. Szczegóły tutaj

 

 

Komentarze   

 
+1 #15 Miszkaniec 2014-07-02 14:09
Cytuję mieszkaniec:
Czy dostali?

Halo! Pobudka! Zrobili za to imprezkę w sobotę.
Zgłoś administratorowi
 
 
0 #14 mieszkaniec 2014-07-02 07:45
Czy dostali?
Zgłoś administratorowi
 
 
-10 #13 Grześ 2014-06-21 19:51
No to jak z ta dotacją?Podobno dostali czy dostali? Dostali, dostali tylko nie chcą się pochwalić....
Zgłoś administratorowi
 
 
+18 #12 cezik 2014-06-19 13:19
Podobno wniosek stowarzyszenia został zaakceptowany i będą d go realizować. Gratuluję inicjatywy i dalej tak trzymać i walczyć z gminną obłudą
Zgłoś administratorowi
 
 
+22 #11 Mieszkaniec 2014-06-16 09:07
Mors podoba mi się to porównanie Zawady do Janosika.
Dni Mazańcowic już pomału stają się tradycją, podobnie będzie z Biesiadą Mazańcowicką i oby tak się stało z Biegiem po zdrowie. Chcę zauważyć, że Stowarzyszenie stawia sobie szczytne cele, ale przede wszystkim - konsekwentnie je realizuje. Powinniśmy być dumni, że mamy takich działaczy w naszej pięknej wiosce. Na całej mapie Polski są tylko jedne Mazańowice i powinno być o nich głośno! :)
Zgłoś administratorowi
 
 
+28 #10 Marysia 2014-06-15 09:51
Cytuję niewolnik podatnik:
Cytuję mors:
Każda inicjatywa społeczna nie wymyslona przez wielkiego Hrabiego z jego przemówieniami godzinnymi opowiadaniami bajek jest zła ,należy ja podać publicznej dyskusji i krytyce mieszkańców,urzędników za pózno wniosek zły program , zupa za słona, kiełbasa może też tam nie być wyborcza tylko szaszłyk itp myslę że teraz organizatorów karze wychłostać i zakuć w dyby na rynku w Jasienicy czyli stacji Shell 200 lat temu pewne teraz mozliwe i prawdopodobne pan Radny Zawada vel Janosik opryszek z Mazańcowickich lasów dodatkowo powieszony za żebro i wystawiony publiczne przez tydzień obok Gminy na przestrogę .Taką mamy władzę i klimat w naszej Gminie albo ze mna albo wróg prawdziwa demokracja przez duże D brawo Hrabio

Czyli mamy Szanownego Przywódcę Kim Dzong Un z zachowania i wyglądu tak ludzie gminy josienica.

Niewolnik nie obrażaj Kim Dzong Una
Zgłoś administratorowi
 
 
+27 #9 niewolnik podatnik 2014-06-14 21:46
Cytuję mors:
Każda inicjatywa społeczna nie wymyslona przez wielkiego Hrabiego z jego przemówieniami godzinnymi opowiadaniami bajek jest zła ,należy ja podać publicznej dyskusji i krytyce mieszkańców,urzędników za pózno wniosek zły program , zupa za słona, kiełbasa może też tam nie być wyborcza tylko szaszłyk itp myslę że teraz organizatorów karze wychłostać i zakuć w dyby na rynku w Jasienicy czyli stacji Shell 200 lat temu pewne teraz mozliwe i prawdopodobne pan Radny Zawada vel Janosik opryszek z Mazańcowickich lasów dodatkowo powieszony za żebro i wystawiony publiczne przez tydzień obok Gminy na przestrogę .Taką mamy władzę i klimat w naszej Gminie albo ze mna albo wróg prawdziwa demokracja przez duże D brawo Hrabio

Czyli mamy Szanownego Przywódcę Kim Dzong Un z zachowania i wyglądu tak ludzie gminy josienica.
Zgłoś administratorowi
 
 
+27 #8 mors 2014-06-14 18:15
Każda inicjatywa społeczna nie wymyslona przez wielkiego Hrabiego z jego przemówieniami godzinnymi opowiadaniami bajek jest zła ,należy ja podać publicznej dyskusji i krytyce mieszkańców,urz ędników za pózno wniosek zły program , zupa za słona, kiełbasa może też tam nie być wyborcza tylko szaszłyk itp myslę że teraz organizatorów karze wychłostać i zakuć w dyby na rynku w Jasienicy czyli stacji Shell 200 lat temu pewne teraz mozliwe i prawdopodobne pan Radny Zawada vel Janosik opryszek z Mazańcowickich lasów dodatkowo powieszony za żebro i wystawiony publiczne przez tydzień obok Gminy na przestrogę .Taką mamy władzę i klimat w naszej Gminie albo ze mna albo wróg prawdziwa demokracja przez duże D brawo Hrabio
Zgłoś administratorowi
 
 
+30 #7 Fan Sołtysa 2014-06-13 20:05
Dwadzeiścia lat posuchy w naszej wiosce i w końcu młodzi chcą coś zrobić dla mieszkańców. Ja popieram to działanie i sam będe na Dniach Mazańcowic.
Różnica jest tylko taka w Jasienicy idzie na tą imprezę z 50 tyś a u nas pewnie kwota zamknie się w 5 tysiącach.
Wiem bo znam ludzi którzy się w to angażują i nie powiem że to co oni robią bardzo mi się podoba i będę wspierał ich inicjatywy
Zgłoś administratorowi
 
 
-5 #6 Mazan 2014-06-13 11:57
A dla mnie to po prostu nieudolność poprzednich działaczy. Po pieniądze trzeba umieć wyciągnąć rękę i jeszcze trzeba mieć jakąś wizję na rozwój wsi. Poza tym trzeba znać się na papierologi. Rudzica Jasienica podlizuja się władzom. My musimy mieć własne zdanie i walczyć o swoje bo Mazańcowice są jedną z większych wsi w gminie Jasienica. Niestety gmina tez nie załatwi wszystkiego za mieszkańców.
Zgłoś administratorowi
 
 
+26 #5 Karolina 2014-06-13 11:05
Cytuję Marek:
Myślę że w tym przypadku wójt powinien wziąść pod uwagę merytoryczne przesłanki a nie ewentualne animozje. Przecież impreza jest dla mieszkancow. Wierzę w rozsądek włodarzy.

A ja się domagam o podanie ile które imprezy kosztowały na koniec roku jak nic wart lato w jasienicy strachy polne itp w każdym sołectwie płacę duże podatki do niby gminy to chcę rozliczenie dokładne i o to proszę radnych będę walczył do oporu o to nawet w prasie jak Kronika czy Dziennik Zachodni jak nasz prywatny rodzinny szmatławiec to nie zrobi.
Zgłoś administratorowi
 
 
+29 #4 Marek 2014-06-13 10:55
Myślę że w tym przypadku wójt powinien wziąść pod uwagę merytoryczne przesłanki a nie ewentualne animozje. Przecież impreza jest dla mieszkancow. Wierzę w rozsądek włodarzy.
Zgłoś administratorowi
 
 
+23 #3 MIeszkaniec 2014-06-13 08:45
Do Grzegorza - impreza jest cykliczna więc nie sądzę że organizatorzy sa nieprzygotowani . A poprzednie edycje były bardzo udane. To tylko świadczy że są zgranym zespołem. Problem lezy chyba w relacjach wójt - stowarzyszenie. Bo on nie lubi jak mu ktos robi pod nosem udane imprezy nie sygnowane jego nazwiskiem. A organizatorzy sa chyba w orbicie opozycji wójta?
Zgłoś administratorowi
 
 
+19 #2 Grzegorz 2014-06-13 07:21
Wniosek przeczytałem. Dobrze, że są chęci, choć osobiście uważam, że nierozsądne jest składanie wniosku 9.06. jak impreza ma odbyć się 28.06. Ze względów organizacyjnych nie widzę możliwości dobrze przygotowania imprezy, jeżeli urząd zbiera opinie do 16.06 . (trochę stawiacie urzędników w trudnej sytuacji). Chyba, że impreza odbędzie się bez względu na wsparcie urzędu, a informacja do mieszkańców wyjdzie w trybie pilnym (internet, plakaty) . Pozdrawiam organizatorów i życzę powodzenia.
Zgłoś administratorowi
 
 
+19 #1 młody 2014-06-12 20:28
Ludzie to teraz trzeba się zebrać i poprzeć inicjatywę aby była dobra zabawa
Zgłoś administratorowi
 

Komentowanie dozwolone tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

Ostatnie komentarze