Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogólnopolski Turniej Rowerowy o Puchar Wójta Gminy Jasienica

Ocena użytkowników:  / 5
SłabyŚwietny 

W piątek, 31 stycznia, w Gimnazjum w Mazańcowicach odbył się Ogólnopolski Turniej Rowerowy o Puchar Wójta Gminy Jasienica - VII edycja Ligi Mistrzów BRD .

W zawodach wzięli udział uczniowie z 7 województw: podkarpackiego, opolskiego, łódzkiego, świętokrzyskiego , mazowieckiego, małopolskiego i śląskiego. Startowało 15 drużyn (7 w kategorii szkół podstawowych i 8 drużyn gimnazjalnych). Województwo śląskie reprezentowali uczniowie z Gimnazjum w Mazańcowicach, którzy zaliczają się do ścisłej czołówki Ligi Mistrzów BRD. Najważniejszą konkurencją był tor sprawnościowy składający się z 9 przeszkód, kolejne to pierwsza pomoc i test ze znajomości zasad ruchu drogowego. Impreza odbywała się pod patronatem Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej i Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej, bielskiego oddziału PCK i Urzędu Gminy Jasienica.

  • 011
  • 012
  • 013
  • 014

 

jasienica.pl

Komentarze   

 
0 #2 Janek 2014-02-06 14:14
Z Mazańcowic Gimnazjum startowali Stanisław Światłoch,Kamil Łukowicz, Krzysztof Kamiński ,Paweł Kamiński.
Zgłoś administratorowi
 
 
+6 #1 uczeń z Gim. 2014-02-02 21:30
A kto startował z Mazańcowic gdzie zdjęcia drużyny kolegów jest się czym chwalić a nie by to były zawody klasowe marny artykuł.
Zgłoś administratorowi
 

Komentowanie dozwolone tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

Ostatnie komentarze