Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Złota passa trwa!

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

rozpoczecieIII Puchar Śląska Karate Kyokushin odbył się 27 maja 2017 roku. Rekordowa ilość, bo aż 366 zawodników z 27 ośrodków karate z całej Polski rywalizowało na matach w Rudzie Śląskiej. Gmina Jasienica miała tam swoich zawodników, Macieja i Wojciecha Zaniewskich, występujących w barwach Bielskiego Klubu Karate Kyokushin.

Wojtek na początek zdobył srebrny medal w kata, w licznie obsadzonej kategorii, w której rywalizowało aż 34 zawodników. W swojej ulubionej konkurencji, czyli kumite, po raz trzeci z rzędu zdobył złoty medal i tytuł Mistrza Śląska na rok 2017. To szósty turniej z rzędu w którym Wojtek staje na najwyższym podium - złota passa trwa! Puchar Śląska to dla Wojtka również piętnasty wygrany turniej rangi ogólnopolskiej lub międzynarodowej, w konkurencji KUMITE.

Sukces Wojtka powtórzył jego młodszy brat Maciej, który w swojej kategorii, po emocjonujących walkach zdobył również złoty medal, broniąc tym samym tytułu Mistrza Śląska z zeszłego roku. Z kolei dla Macieja była to piąta wygrana w turnieju rangi ogólnopolskiej od początku startów, czyli od roku 2015 roku.

  • macius_podium
  • rozpoczecie
  • wojtek_podium_kumite
  • z_sensejem

Komentowanie dozwolone tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

Ostatnie komentarze