Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ireneusz Furczyk kandydatem PIS na urząd Wójta Gminy Jasienica

Ocena użytkowników:  / 5
SłabyŚwietny 

Jak już pisaliśmy w 2013 roku Ireneusz Furczyk kandydatem na urząd Wójta Gminy Jasienica? Ireneusz Furczyk oświadczył, że zamierza kandydować na urząd Gminy Jasienica.

 

25 lutego 2014 Zarząd Okręgowy Prawa i Sprawiedliwości w Bielsku-Białej, oficjalnie zatwierdził kandydaturę Ireneusza Furczyka, na urząd Wójta Gminy Jasienica w wyborach samorządowych.

 

Jednocześnie został utworzony Komitet Terenowy Prawa i Sprawiedliwości, obejmujący swoim zasięgiem teren gmin Jasienica i Jaworze, którego pełnomocnikiem został również Ireneusz Furczyk.

Kandydatura Ireneusza Furczyka na urząd Wójta Gminy Jasienica w wyborach samorządowych, została zatwierdzona jednogłośnie.

 

 

 

jasienica24.pl

Komentarze   

 
+2 #1 XX 2014-02-27 23:05
No to się zaczęło, ciekawe kto następny. A swoją drogą jeśli Furczyk startuje z PIS-u, to WIR może wystawić kandydata :-)
Zgłoś administratorowi
 

Komentowanie dozwolone tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

Dyskusje

Ostatnie komentarze