Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ostatnia prosta przed rozpoczęciem kampanii

Ocena użytkowników:  / 3
SłabyŚwietny 

Szanowni użytkownicy portalu Mazancowice.net. Do wyborów pozostało raptem 37 dni i kampania wyborcza zaczyna się rozkręcać.

Wiemy już, kto kandyduje z naszego rejonu. Portal Mazancowice.net, który istnieje od 4 lat, jest niewątpliwie miejscem wymiany opinii i informacji o sprawach mieszkańców naszej miejscowowści. Już wkrótce przedstawimy sylwetki i dokonania kandydatów, aby można było dokonać właściwego wyboru. W związku z powyższym proszę o wyważone wpisy i merytoryczną dyskusje oraz nieobrażanie nikogo.

Piszmy tak, jakbyśmy chcieli, aby o nas pisano.

 

Dariusz Kuś

Administrator mazancowice.net

 

Komentarze   

 
0 #2 Paweł 2014-10-12 07:18
Czekam w takim razie na przedstawianie kandydatów z Mazańcowic! Muszę wiedzieć na kogo głosować, warto byłoby więc zagłosować na kogoś, kto mieszka u nas.
Zgłoś administratorowi
 
 
+7 #1 mieszkaniec M-ic 2014-10-11 21:09
Każdy się w Mazańcowicach zna a pisanie i przedstawianie to różnie bywa czasami łatę się przestawia jak bohatera a więc nie rób my cyrku i mącenia mieszkańcom w głowach każdy ma swój rozum i wie co robi to nie ludzie pokroju pisu co im rydzyk dyktuje to pampersy słuchają i głosują jestem za NIE.
Zgłoś administratorowi
 

Komentowanie dozwolone tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

Dyskusje

Ostatnie komentarze