Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Audycja wyborcza - Tomasz Tyrc

Ocena użytkowników:  / 13
SłabyŚwietny 

Zapraszamy do obejrzenia audycji wyborczych kandydatów na urząd Wójta Gminy Jasienica – Tomasz Tyrc


Komentarze   

 
+46 #31 Tomasz Sobół 2015-05-07 04:29
Cytuję ludwik:
Cytuję wyborca:
Mam pytanie do DiP.Czy panowie wiedzieli o wyroku p.Tyrca czy wasz kandydat zataił to przed panami?A jeżeli panowie wiedzieli to czy naprawdę nie było lepszego kandydata?Osoba fałszująca podpis na umowie to chyba nie najlepszy wybór.A tłumaczenie p.Tyrca,że " nie byłem świadomy dokonywania czynu zabronionego" to już zupełna żenada. Jak osoba sprawująca tak wiele ważnych stanowisk może coś takiego napisać. Zresztą to też tłumaczy dlaczego tak nagle "kariera" p. Tyrca się urwała.Kto by chciał zatrudnić taką osobę... zresztą z taką kartoteką i tak nie mógł pełnić żadnych funkcji.

no plus jest taki że się przyznał, zawsze mógł powiedzieć "nie wiem, proszę pogadać z moimi prawnikami" :oops:

Przyznał się, bo wiedział, że wszyscy wiedzą. Rano dzwonił do mnie pan Cypcer i sobie sympatycznie pogadaliśmy. Poradziłem mu, że lepiej nadałby się na wójta drugi szwagier. Przynajmniej nie jest dyletantem. :)
Zgłoś administratorowi
 
 
+50 #30 Tomasz Sobół 2015-05-07 04:17
Cytuję rambo:
Cytuję Teodor:
Kandydat na wójta podrobił podpis na ważnej umowie
Link do artykułu: region.info.pl/.../...

kandydat spalony, światełko w tunelu pokazało sie i zgasło, trochę żal...
a sprawa nie była chyba tak dramatyczna jak to opisuje były szwagier p.Tyrca, prokurator wycenił ją na 600 zł grzywny czyli tyle mniej więcej co za przejazd na czerwonym, albo grubsze przekroczenie predkości, kara zatarła się po 5 latach...
a jaką satysfakcję ma autor listu... zemsta jest słodka...

To że skończyło się bezboleśnie pan Tyrc zawdzięcza tylko mojej żonie, bo jest dobra. Za radą Sądu i prawników chciałem wystąpić z pozwem cywilnym o wypłatę przez Tyrca kwoty 90 tys. zł jak w jego umowie. Prawnicy mieli też złożyć wniosek do prokuratury. Zamierzałem dać im jako honorarium całą zasądzoną od Tyrca kwotę. To znana kancelaria. Daliby radę. I ile frajdy Tyrca
Zgłoś administratorowi
 
 
+41 #29 BobbyX 2015-04-12 07:13
Cytuję Głos na pana Tyrca:
Zaintrygowany kim to jest ten pisarz-donosiciel p. Sobół, były szwagier p. Tyrca, odnalazłem recenzję jego książki w tygodniku Kultura. A tam, określili ją mianem" radosnej twórczości, której nikt nie chce! A oto kilka wypowiedzi p. SOBÓŁ na swój własny temat: 'cechy, które cenię u mężczyzn: gładkie nogi i brak kompleksów
cechy, które cenię u kobiet: futerko borsuka i prawdomówność, moje marzenie o szczęściu: chłodne wyrko, barek, popitka, a obok z książką moja stara...
Panie Tyrc, taki SzWAGIER to WSTYD, dobrze, że już były. Pomimo szwagra-zagłosuję na pana!

Małgosia? Hania? A może Stenia? Dobra robota, dziewczyny. Gorące całusy dla waszych twardzieli i PROSZĘ NIE USUWAĆ WPISÓW ZGODNYCH Z REGULAMINEM I PRAWEM.
Zgłoś administratorowi
 
 
+52 #28 BobbyX 2015-04-04 10:18
Cytuję Tomasz Tyrc:
Cytuję podatnik:
[wpis niezgodny regulaminem]

To nie Bóg nas skarał, bo Bóg daje nam wolną wolę. To MY wszyscy go wybieraliśmy, a jak ktoś nie głosował to też go wybrał. I teraz też tak może być. Wójtem będzie ten, na kogo zagłosuje największa ilość wyborców, czyli nas wszystkich. Każdy ma tak samo ważny głos.

Chyba LICZBA wyborców. Podobno masz pan maturę. Wyborcy to nie wór cukru :D
Zgłoś administratorowi
 
 
-49 #27 Mieszkaniec 2014-11-17 12:49
Cytuję Tomasz Tyrc:
Gratuluję wygranej Panu Pierzynie, wygląda na to, że uzyskał silny mandat od wyborców. Mam nadzieję, że wykorzysta go z pożytkiem dla mieszkańców, chociaż ja nie mam złudzeń, że tak będzie.
Dziękuję wszystkim za oddane głosy na mnie i kandydatów z Komitetu Wyborczego Dialog i Porozumienie. Będziemy dalej działać na rzecz mieszkańców naszej gminy.

Teraz to dopiero będzie zadzierał nosa. A jaki będzie hardy.
Zgłoś administratorowi
 
 
-5 #26 Mańka 2014-11-17 09:58
do Sara - gratuluję poziomu wyborcom pana wójta :)
Zgłoś administratorowi
 
 
-3 #25 Sara 2014-11-17 09:18
A teraz panowie czas sprzatac po sobie plakaty.Panie Masny PaniZawada do was pisze.Wasze geby szpeca okoliczne ploty
Zgłoś administratorowi
 
 
-44 #24 Tomasz Tyrc 2014-11-17 07:50
Gratuluję wygranej Panu Pierzynie, wygląda na to, że uzyskał silny mandat od wyborców. Mam nadzieję, że wykorzysta go z pożytkiem dla mieszkańców, chociaż ja nie mam złudzeń, że tak będzie.
Dziękuję wszystkim za oddane głosy na mnie i kandydatów z Komitetu Wyborczego Dialog i Porozumienie. Będziemy dalej działać na rzecz mieszkańców naszej gminy.
Zgłoś administratorowi
 
 
+26 #23 podatnik 2014-11-14 22:20
Cytuję rower:
Cytuję Jan:
Cytuję Głos na pana Tyrca:
Zaintrygowany kim to jest ten pisarz-donosiciel p. Sobół, były szwagier p. Tyrca, odnalazłem recenzję jego książki w tygodniku Kultura. A tam, określili ją mianem" radosnej twórczości, której nikt nie chce! A oto kilka wypowiedzi p. SOBÓŁ na swój własny temat: 'cechy, które cenię u mężczyzn: gładkie nogi i brak kompleksów
cechy, które cenię u kobiet: futerko borsuka i prawdomówność, moje marzenie o szczęściu: chłodne wyrko, barek, popitka, a obok z książką moja stara...
Panie Tyrc, taki SzWAGIER to WSTYD, dobrze, że już były. Pomimo szwagra-zagłosuję na pana!

A jaki niedobry prokurator i sąd,który Bogu ducha winnego p.Tyrca tak potraktował...

Co sie dziwisz za zabicie po pijaku paru osób 1 rok za jechanie po piwku dziadka na 8 miesięcy .

Dziadka na starem powojennym rowerze to zaraz dwóch gliniarzy skują i sukces a 20 młodych rozbiło 100 policjantów w Warszawie.
Zgłoś administratorowi
 
 
-4 #22 Grzegorz 2014-11-14 22:00
A pan Wójt ze szwagrem to by juz moze poszli spać! Wybory to poważna sprawa. liczę ze na reszcie zmieni się" wódz" i w gminie oczyści się atmosfera od ciotek, wujków i innych znajomków. Czas na zmiany
Zgłoś administratorowi
 
 
+24 #21 rower 2014-11-14 21:38
Cytuję Jan:
Cytuję Głos na pana Tyrca:
Zaintrygowany kim to jest ten pisarz-donosiciel p. Sobół, były szwagier p. Tyrca, odnalazłem recenzję jego książki w tygodniku Kultura. A tam, określili ją mianem" radosnej twórczości, której nikt nie chce! A oto kilka wypowiedzi p. SOBÓŁ na swój własny temat: 'cechy, które cenię u mężczyzn: gładkie nogi i brak kompleksów
cechy, które cenię u kobiet: futerko borsuka i prawdomówność, moje marzenie o szczęściu: chłodne wyrko, barek, popitka, a obok z książką moja stara...
Panie Tyrc, taki SzWAGIER to WSTYD, dobrze, że już były. Pomimo szwagra-zagłosuję na pana!

A jaki niedobry prokurator i sąd,który Bogu ducha winnego p.Tyrca tak potraktował...

Co sie dziwisz za zabicie po pijaku paru osób 1 rok za jechanie po piwku dziadka na 8 miesięcy .
Zgłoś administratorowi
 
 
+30 #20 Jan 2014-11-14 20:26
Cytuję Głos na pana Tyrca:
Zaintrygowany kim to jest ten pisarz-donosiciel p. Sobół, były szwagier p. Tyrca, odnalazłem recenzję jego książki w tygodniku Kultura. A tam, określili ją mianem" radosnej twórczości, której nikt nie chce! A oto kilka wypowiedzi p. SOBÓŁ na swój własny temat: 'cechy, które cenię u mężczyzn: gładkie nogi i brak kompleksów
cechy, które cenię u kobiet: futerko borsuka i prawdomówność, moje marzenie o szczęściu: chłodne wyrko, barek, popitka, a obok z książką moja stara...
Panie Tyrc, taki SzWAGIER to WSTYD, dobrze, że już były. Pomimo szwagra-zagłosuję na pana!

A jaki niedobry prokurator i sąd,który Bogu ducha winnego p.Tyrca tak potraktował...
Zgłoś administratorowi
 
 
-36 #19 Głos na pana Tyrca 2014-11-14 20:17
Zaintrygowany kim to jest ten pisarz-donosici el p. Sobół, były szwagier p. Tyrca, odnalazłem recenzję jego książki w tygodniku Kultura. A tam, określili ją mianem" radosnej twórczości, której nikt nie chce! A oto kilka wypowiedzi p. SOBÓŁ na swój własny temat: 'cechy, które cenię u mężczyzn: gładkie nogi i brak kompleksów
cechy, które cenię u kobiet: futerko borsuka i prawdomówność, moje marzenie o szczęściu: chłodne wyrko, barek, popitka, a obok z książką moja stara...
Panie Tyrc, taki SzWAGIER to WSTYD, dobrze, że już były. Pomimo szwagra-zagłosu ję na pana!
Zgłoś administratorowi
 
 
+21 #18 rambo 2014-11-14 16:43
Cytuję Teodor:
Kandydat na wójta podrobił podpis na ważnej umowie
Link do artykułu: region.info.pl/.../...

kandydat spalony, światełko w tunelu pokazało sie i zgasło, trochę żal...
a sprawa nie była chyba tak dramatyczna jak to opisuje były szwagier p.Tyrca, prokurator wycenił ją na 600 zł grzywny czyli tyle mniej więcej co za przejazd na czerwonym, albo grubsze przekroczenie predkości, kara zatarła się po 5 latach...
a jaką satysfakcję ma autor listu... zemsta jest słodka...
Zgłoś administratorowi
 
 
+4 #17 ludfwik 2014-11-14 16:13
z tym że drugi kandydat odesłał pytającą do prawników :lol:
jedynie trzeci stanowczo udzielił odpowiedzi 8)
Zgłoś administratorowi
 

Komentowanie dozwolone tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj

Dyskusje

Ostatnie komentarze