Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyniki wyborów do Rady Gminy Jasienica

Ocena użytkowników:  / 6
SłabyŚwietny 
Opublikowano: poniedziałek, 17, listopad 2014 16:21

Wyniki wyborów do Rady Gminy Jasienica

 

 

 Okręg   Ilość głosów
Okręg nr 1. (Bielowicko, Wieszczęta)  
Tomasz Rak (KW DiP)   150
Barbara Zawada (KW PiS)   61
Henryk Frycz (KWW PRS)   206
     
Okręg nr 2. (Biery)    
Andrzej Konieczny (KW DiP)   119
Władysław Jędrusiak (KW PiS)   41
Mateusz Recman (KWW NGJ)   89
Maria Bury  (KWW PRS)   327
     
Okręg nr 3. (Grodziec)    
Łukasz Krzempek (KW DiP)   144
Stanisław Cebulak  (KWW PRS)   384
     
Okręg nr 4. (Iłownica)    
Magdalena Sadlik-Lenczewska   227
Czesław Szkorupa  (KWW PRS)   164
     
Okręg nr 5. (Jasienica)    
Grzegorz Pastwa (KW DiP)   49
Henryk Heinrich (KW PiS)   51
Janusz Cholewik  (KWW PRS)   385
     
Okręg nr 6. (Jasienica)    
Ireneusz Furczyk (KW PiS)   100
Andrzej Szimke  (KWW PRS)   225
     
Okręg nr 7. (Jasienica)    
Szymon Korzus (KW DiP)   21
Joanna Łodziana-Grabowska (KW PiS) 39
Michał Mączka (KWW NGJ)   63
Jacek Gołyszny  (KWW PRS)   234
     
Okręg nr 8. (Jasienica)    
Edward Moroń (KW PiS)   66
Jan Batelt  (KWW PRS)   282
Wojciech Mączka (KWW NGJ)   61
     
Okręg nr 9. (Jasienica)    
Wojciech Białożyt (KW DiP)   145
Mirosława Hawełek  (KWW PRS)   234
     
Okręg nr 10.(Landek, Rudzica)    
Zbigniew Orawiec (KW DiP)   186
Sebastian Jurak (KW PiS)   36
Zofia Polok  (KWW PRS)   288
     
Okręg nr 11. (Rudzica)    
Leszek Sadowski (KW PiS)   139
Czesław Machalica  (KWW PRS)   370
     
Okręg nr 12. (Rudzica)    
Czesław Gawlas (KKW Czesława Gawlasa) 326
Jerzy Czudek  (KWW PRS)   149
     
Okręg nr 13. (Łazy)    
Paweł Bojda (KW PiS)   126
Karol Bierski  (KWW PRS)   270
     
Okręg nr 14. (Mazańcowice)    
Wojciech Zawada (KW DiP)   299
Andrzej Skowronek (KW PiS)   45
Zdzisław Florek (KWW PRS)   192
     
Okręg nr 15. (Mazańcowice)    
Rafał Mrzygłód (KW DiP)   141
Marian Kłaptocz (KW PiS)   56
Franciszek Handzel  (KWW PRS)   188
     
Okręg nr 16. (Mazańcowice)    
Tadeusz Kuś (KW DiP)   227
Krzysztof Kuś  (KWW PRS)   225
     
Okręg nr 17. (Międzyrzecze Dolne)  
Stanisław Cypcer (KW DiP)   164
Genowefa Kopeć  (KWW PRS)   214
     
Okręg nr 18. (Międzyrzecze Górne)  
Tomasz Osuch (KW DiP)   161
Ewa Hess-Rykała (KW PiS)   78
Mariusz Fender  (KWW PRS)   118
     
Okręg nr 19. (Międzyrzecze Górne)  
Marek Lis (KKW SLD Lewica Razem) 67
Leszek Mroczko (KW DiP)   356
Bernadeta Wyciszkiewicz (KW PiS)   82
Wiesław Lis  (KWW PRS)   62
     
Okręg nr 20. (Roztropice)    
Kazimierz Żabnicki (KW PiS)   19
Bogdan Wardas (KW DiP)   10
Andrzej Sowa (KWW IMR)   222
Teresa Biel  (KWW PRS)   64
     
Okręg nr 21. (Świętoszówka)    
Eugeniusz Glos (KW PiS)   49
Rafał Ochodek (KWW NGJ)   64
Aleksander Szymala  (KWW PRS)   112

 

 

 na podstawie bip.jasienica.pl