Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyniki wyborów do Rady Powiatu w okręgu nr 1 Jasienica - Jaworze

Ocena użytkowników:  / 3
SłabyŚwietny 
Opublikowano: wtorek, 18, listopad 2014 17:20

Wyniki wyborów do Rady Powiatu w okręgu nr 1 Jasienica - Jaworze

 

 

 

 

Lista nr 1 —   Komitet Wyborczy PSL

 

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:

 

 

2

3

3

0

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

Staszek Jacek Stanisław

 

 

 

6

2

3

2

Kukla Jerzy

 

 

 

4

5

5

3

Karasiewicz Jolanta Aurelia

 

 

 

1

3

5

4

Jędrzejko Joanna Urszula

 

 

 

1

9

6

5

Kleszcz Malwina Anna

 

 

 

3

7

9

6

Kohut Mateusz Józef

 

 

 

1

2

6

7

Kuś Brygida Maria

 

 

 

2

5

9

8

Pasierbek Danuta Alicja

 

 

 

 

8

5

9

Zieliński Dominik

 

 

 

 

7

2

Razem

 

 

2

3

3

0

 

Lista nr 3 —   KW Prawo i Sprawiedliwość

 

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:

 

 

1

9

5

4

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

Herzyk Józef

 

 

 

7

7

0

2

Kowalewski Damian Marcin

 

 

 

2

8

5

3

Korzonkiewicz Małgorzata

 

 

 

1

1

0

4

Konior Irena Krystyna

 

 

 

1

1

2

5

Gawłowski Krzysztof Łukasz

 

 

 

2

3

1

6

Mucha Krystyna Urszula

 

 

 

 

4

9

7

Huculak Zofia Józefa

 

 

 

1

8

9

8

Waliczek Stanisław Józef

 

 

 

 

7

5

9

Pieczara Klaudia

 

 

 

 

5

3

10

Zadorożny Andrzej

 

 

 

 

8

0

Razem

 

 

1

9

5

4

  

Lista nr 4 —   KW Platforma Obywatelska RP

 

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:

 

 

2

1

5

8

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

Masny Sławomir

 

 

 

9

1

7

2

Łącz Beata Iwona

 

 

 

3

3

3

3

Kohut Krzysztof Andrzej

 

 

 

1

4

1

4

Janica Natalia Katarzyna

 

 

 

1

0

2

5

Szymala Sławomir Tomasz

 

 

 

1

8

5

6

Kurowska Agata Anna

 

 

 

1

0

0

7

Nikiel Władysław

 

 

 

2

4

0

8

Pawlus Danuta

 

 

 

 

9

0

9

Prusak Paweł Piotr

 

 

 

 

5

0

Razem

 

 

2

1

5

8

 

Lista nr 6 —   KKW SLD Lewica Razem

 

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:

 

 

1

1

3

2

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

Obracaj Leszek Bogdan

 

 

 

5

2

2

2

Mynarska Danuta Helena

 

 

 

3

2

7

3

Szczotka Stanisława

 

 

 

 

4

5

4

Wojaczek Mateusz Marian

 

 

 

 

4

6

5

Borowiec Izabela Beata

 

 

 

 

2

9

6

Wieja Krzysztof

 

 

 

1

1

3

7

Obracaj Stanisław

 

 

 

 

5

0

Razem

 

 

1

1

3

2

 

Lista nr 25 —   KWW – Bezpartyjni – Rodzina Prawo Wspólnota

 

Liczba głosów ważnych oddanych na listę:

 

 

3

2

3

3

Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:

1

Borowski Jan Roman

 

 

 

7

4

4

2

Czader Jacek Tadeusz

 

 

 

4

3

7

3

Gańczarczyk Władysława

 

 

 

4

4

4

4

Stanclik Ryszard Emil

 

 

 

1

8

2

5

Kenig Edward

 

 

 

3

2

3

6

Pniewska Krystyna Barbara

 

 

 

3

5

5

7

Czarniecki Wiesław Tadeusz

 

 

 

1

9

1

8

Urbaniec Maria

 

 

 

1

0

6

9

Przemyk Krzysztof Tadeusz

 

 

 

3

2

3

10

Czernek Bogusława Maria

 

 

 

1

2

8

Razem

 

 

3

2

3

3

 

 

Pełne wyniki wyborów na stronie http://www.bip.powiat.bielsko.pl/BIP.aspx?Sel=8206&ident=40286