Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • slider1.jpg
  • slider2.jpg
  • slider3.jpg
  • slider4.jpg
  • slider5.jpg
  • slider6.jpg

Sprawozdanie z działalności Koła nr 11 za 2018 rok

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

pzeri logoPraca w Kole nr 11 w Mazańcowicach przebiegała zgodnie z ustalonym planem na 2018 r. a wynikające z niego zadania zostały zrealizowane. Zarząd Koła odwiedził łącznie 29 jubilatów, którym złożono życzenia i wręczono okolicznościowe paczki oraz kwiaty.

Przygotowano i zorganizowano następujące spotkania i wyjazdy:
- spotkanie opłatkowe i z okazji Dnia Seniora,
- wyjazd do Teatru Rozrywki w Chorzowie,
- wycieczki jednodniowe: na baseny termalne do Bukowiny Tatrzańskiej i Węgierskiej Górki,
- wycieczka dwudniowa do Pragi i Karlowych Warów.

Zarząd Koła spotykał się co najmniej raz w miesiącu i o swoich ustaleniach informował poprzez swoich przedstawicieli pozostałych członków Koła.

Na koniec 2018 r. Koło nr 11 liczyło 150 członków – nastąpił wzrost liczebności o 6 osób.

Koło współpracowało z Urzędem Gminy w Jasienicy, Bankiem Spółdzielczym w Jasienicy, Gminnym Ośrodkiem Kultury w Jasienicy i Mazańcowicach a także z Sołtysem Mazańcowic.

Koło nr 11 nie dysponuje własnym lokalem i stąd też w 2018 r. korzystano z pomieszczeń „sołtysówki’ oraz Sali GOK w Mazańcowicach.

W 2018 r. nastąpiły zmiany w składzie Zarządu Koła. Z funkcji Przewodniczącego zrezygnował, po 16 latach jej pełnienia, Pan Karol Krywult. Zarząd Koła na stanowisko Przewodniczącego powołał Bogumiłę Grzelczak. Z funkcji Skarbnika zrezygnował Pan Tadeusz Danel. Zgodnie z decyzją Zarządu nowym Skarbnikiem został Pan Józef Łukawski. Funkcję sekretarza Koła pełni Pani Maria Błachut.

Komentowanie dozwolone tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj