Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Statut Sołectwa Mazańcowice

Herb Mazańcowic

Wyślij wiadomość do Sołtysa

Email 
Temat 
Treść 
    

Skład i Kontakt do Rady Sołeckiej

Ocena użytkowników:  / 4
SłabyŚwietny 

Jan Zawada - Sołtys tel. 695-913-980 

 

I

Paweł Prusak 

 

II

Damian Kosiński tel. 721-524-632  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

III

Jan Zawada

(Wojciech Zawada tel. 695-913-980 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 

IV

Marta Burian

Dariusz Kuś tel. 603-297-371 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

V

Dariusz Krymski  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

VI

Rafał Mrzygłód  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

  • podzial_mazancowice

Komentowanie dozwolone tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj