Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • b_bieg_ IMG_2655.jpg
  • b_bieg_ IMG_2723.jpg
  • b_IMG_2701.jpg
  • b_IMG_3084.jpg
  • b_IMG_3110.jpg
  • b_IMG_3111.jpg
  • b_IMG_3113.jpg
  • b_IMG_3169.jpg

III Bieg po zdrowie - trening

Ocena użytkowników:  / 13
SłabyŚwietny 

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w treningu!!!
W tegorocznej edycji "III Biegu po zdrowie” postanowiliśmy zorganizować przed samym biegiem mały rekonesans trasy, który odbędzie się w środę, 13 kwietnia 2016r. o godz.17.30,

z boiska ”Orlik” w Mazańcowicach.

Z całą pewnością będzie to okazja do zapoznania się z trasą i w dniu biegu uczestnicy treningu osiągną lepsze wyniki.

Trening poprowadzi nasza koleżanka Magdalena Niemczyk, która bierze udział w wielu sportowych imprezach tego typu. Informujemy, że spotkanie ma charakter towarzyski i osoby startują na swoją odpowiedzialność.

Zapewniamy, że tempo biegu nie będzie zabójcze, dostosujemy się do uczestników.

21 maja 2016 roku o godzinie 11 z boiska „Orlik” w Mazańcowicach startuje kolejna, bo już III edycja „Biegu po zdrowie Mazańcowice-Międzyrzecze Górne 2016”. Głównym organizatorem biegu jest Stowarzyszenie Przyjaciół Mazańcowic, a już po raz drugi do współorganizacji włączył się Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy, a patronat objął Wójt Gminy Jasienica Janusz Pierzyna.

Nasz bieg cieszy się niemałym zainteresowaniem. Oprócz coraz liczniejszej grupy mieszkańców naszej gminy na bieg przyjeżdżają uczestnicy z pobliskich miejscowości: Bielska-Białej, Czechowic-Dziedzic, Pszczyny, Cieszyna, Kęt, Oświęcimia i innych, a także goście z zagranicy.

Słuchając relacji zawodników po biegu I i II edycji widać, że trasa do łatwych nie należy, lekkie pagórki w połączeniu z ambicjami współzawodnictwa potrafią dobrze wymęczyć, nawet półamatorów, którzy biegają na podobnych dystansach. Jednak większa część osób biorących udział w naszym biegu po prostu chce się sprawdzić. Dla innych bieg, do którego muszą się przygotować przez kilka miesięcy przed startem to motywacja do treningów. 

Komentowanie dozwolone tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub Zarejestruj